Neem uw agenda alvast bij de hand om de data van de halfjaarlijkse stockverkopen te noteren: hét moment om grote namen voor een fractie van de oorspronkelijk prijs in huis te halen. Opgelet: wie op pad gaat, mag niet vergeten cash geld mee te nemen, want er is vaak geen bancontact aanwezig.


Het Flanders Fashion Institute heeft alle deelnemers aan de Contemporary Fashion Days op een handige kaart geplaatst en lanceert ook een app (voor Android en iPhone) voor wie gemakkelijk zijn weg wil vinden langsheen de verschillende stockverkopen.

Antwerpen

A.F. Vandevorst

De Burburestraat 6, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 9.00u tot 19.00u
Donderdag 8 en zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 18.00u
Vrijdag 9 mei, van 11.00u tot 19.00u
Zondag 11 mei, van 13.00u tot 18.00u

Anja Schwerbrock

Kloosterstraat 175, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 14.00u

Annemie Verbeke

Karel Rogierstraat 19, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 11.00u tot 18.00u
Donderdag 8, vrijdag 9 en zaterdag 10 mei, van 12.00u tot 18.00u

Atelier Anverstoie

Garderobe+Hessenplein 2, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u
Zondag 11 mei, van 12.00u tot 17.00u

Bernhard Willhelm

Heimat Projectruimte
Eliaertsstraat 16, 2140 Antwerpen

Vrijdag 9 en zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u

Cedric Jacquemyn

Kleine Markt 7-9, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 18.00u

Conni Kaminski

Garderobe + Hessenplein 2, 2000 Antwerpen

Vrijdag 9 en zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u
Zondag 11 mei, van 12.00u tot 17.00u

Delvaux

Komedieplaats 17 (ingang Ketelstraat), 2000 Antwerpen

Vrijdag 9 en zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.30u

Dries Van Noten

Godefriduskaai 36, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 11.00u tot 18.00u
Donderdag 8 en vrijdag 9 mei, van 13.00u tot 18.00u
Zaterdag 10 en zondag 11 mei, van 10.00u tot 17.00u

Elles De Koe

Garderobe + Hessenplein 2, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u
Zondag 11 mei, van 12.00u tot 17.00u

Filippa K

Nassaustraat 40-42, 2000 Antwerpen

Donderdag 8 mei, van 11.00u tot 19.00u
Vrijdag 9 mei, van 11.00u tot 17.00u

Frankly by Annelies Braeckman

Aalmoezenierstraat 6, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 19.00u

Haider Ackermann

Zuiderpershuis
Waalsekaai-Timmerwerfstraat 40, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 10.00u tot 19.00u
Donderdag 8 en vrijdag 9 mei, van 10.00u tot 18.00u
Zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 17.00u
Zondag 11 mei, van 12.00u tot 17.00u


Hui-Hui

Italiëlei 215 (achterbouw), 2000 Antwerpen

Zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 19.00u

Juliette Bogers

Wolstraat 32, 2000 Antwerpen

Vrijdag 9 tot zondag 11 mei, van 12.00u tot 19.00u

Katrien Van Hecke

Aalmoezenierstraat 5, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zondag 11 mei, van 10.00u tot 18.00u

Labels Inc.

Aalmoezenierstraat 4, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 18.00u

Ann Demeulemeester

Zuiderpershuis
Waalsekaai-Timmerwerfstraat 40, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 10.00u tot 19.00u
Donderdag 8 en vrijdag 9 mei, van 10.00u tot 18.00u
Zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 17.00u
Zondag 11 mei, van 12.00u tot 17.00u

Annelies Timmermans

Aalmoezenierstraat 3, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 19.00u


Atelier 11

Scheldestraat 32, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.30u tot 18.00u

Babyboom#9

Designcenter De Winkelhaak
Lange Winkelhaakstraat 26, 2060 Antwerpen

Zaterdag 3 tot woensdag 7 mei, van 10.00u tot 18.00u


C'est quoi la vie?

Garderobe + Hessenplein 2, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zondag 11 mei, van 11.00u tot 18.00u

Christian Wijnants

Italiëlei 215 (achterbouw), 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 19.00u

Daniel Andresen

Atelier Solarshop
Dambruggestraat 48, 2060 Antwerpen

Woensdag 7 tot zondag 11 mei, van 12.00u tot 18.30u


Diamanti Per Tutti

Drukkerijstraat 12, 2060 Antwerpen

Woensdag 7 en zaterdag 10 mei, van 10.30u tot 18.00u
Donderdag 8 en vrijdag 9 mei, van 10.30u tot 19.00u


Eleven Paris

The Lofthouse
Oudeleeuwenrui 7-11, 2000 Antwerpen

Vrijdag 9 mei, van 11.00u tot 22.00u
Zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 15.00u


Ellen Verbeek

Karel Rogierstraat 19, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 11.00u tot 18.00u
Donderdag 8 tot zaterdag 10 mei, van 12.00u tot 18.00u

Elsa By Els Proost

Nationalestraat 147, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.30u tot 18.30u

Frédéric Luca Landi

Verbondstraat 22, 2000 Antwerpen

Vrijdag 9 en zaterdag 10 mei, van 15.00u tot 19.00u

Honest By

Aalmoezenierstraat 10 (eerste verdieping), 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot vrijdag 9 mei, van 10.00u tot 18.00u

Jan-Jan Van Essche

Atelier Solarshop
Dambruggestraat 48, 2060 Antwerpen

Woensdag 7 tot zondag 11 mei, van 12.00u tot 18.30u

Karolien Verstraeten

Amerikalei 101, 2000 Antwerpen

Vrijdag 9 en zaterdag 10 mei, van 10.30u tot 18.30u

Klaar Devillé

Garderobe + Hessenplein 2, 2000 Antwerpen

Donderdag 8 tot zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u
Zondag 11 mei, van 12.00u tot 17.00u

Le Fabuleux Marcel de Bruxelles

Lombardenvest 66, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.30u tot 18.00u

Les Deux De Cock

Reyndersstraat 27, 2000 Antwerpen

Donderdag 8 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 18.00u

Maison Anna Heylen

Lombardenstraat 16, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 11.00u tot 18.00u
Donderdag 8 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 18.30u

Niagara

Kattenberg 134, 2140 Antwerpen

Zaterdag 3 en zondag 4 mei, van 14.00u tot 18.00u
Woensdag 7, donderdag 8, vrijdag 9 en zondag 11 mei, van 12.00u tot 18.00u
Zaterdag 17 en zondag 18 mei, van 14.00u tot 18.00u

Pelican Avenue

Italiëlei 215 (achterbouw), 2000 Antwerpen

Zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 19.00u

Raf Simons

Lange Gasthuisstraat 16, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 mei, van 10.00u tot 18.30u
Donderdag 8 tot zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u

Stephan Schneider

Oude Koornmarkt 58, 2000 Antwerpen

Donderdag 8 en vrijdag 9 mei, van 11.00u tot 19.00u
Zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 18.00u

Les Hommes

Bourlastraat 19, 2000 Antwerpen

Woensdag 7, donderdag 8, zaterdag 10 en zondag 11 mei, van 10.00u tot 18.00u
Vrijdag 9 mei, van 10.00u tot 20.00u

Nathalie vleeschouwer

Van Diepenbeeckstraat 10K, 2018 Antwerpen

Dinsdag 6 mei, van 10.00u tot 18.00u
Woensdag 7 mei, van 10.00u tot 18.00u

Odette en ville

Garderobe + Hessenplein 2, 2000 Antwerpen

Zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u
Zondag 11 mei, van 12.00u tot 17.00u

Ra13

Kleine Markt 7-9, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 11.00u tot 18.00u

Rosier 41

Rosier 41, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.30u tot 18.00u


Tim Van Steenbergen

Rooftop Theo
Arsenaalstraat 3, 2000 Antwerpen

Woensdag 7 tot zaterdag 10 mei, van 10.00u tot 18.00u

Brussel

Maison Martin Margiela

Varkensmarkt 8, 1000 Brussel

Woensdag 7 tot zondag 11 mei, van 11.00u tot 19.00u