Jef TAVERNIER Groen! 53 jaar

Vlaams minister van Leefmilieu, Landbouw en Ontwikkelingssamenwerking van 18 februari 2004 tot 13 juni 2004. Federaal volksvertegenwoordiger van 1995 tot 2000. Van augustus 2002 tot juli 2003 federaal minister van Volksgezondheid, Leefmilieu en Consumentenzaken. Volgde op 18 februari 2004 Ludo Sannen op als Vlaams Leefmilieuminister.

© VCB
Aangeboden door onze partners

Niet te missen