Ook de overeenkomst met de eigenaar van het pand waarin Theater Arte was gehuisvest, loopt af. Er werd echter geen nieuwe overeenkomst bereikt.
Volgens de Raad van Bestuur wil de eigenaar een nieuwbouwproject realiseren in het pand in de Lakensestraat, tegenover de Koninklijke Vlaamse Schouwburg, afbreken.
Geen andere locatie
Het ontbreekt Theater Arte naar eigen zeggen aan financiële middelen om nog een ander onderkomen te zoeken.
Het programma van het eerste seizoen telde zestig, het tweede seizoen negentig voorstelling van zeer diverse aard. Theater Arte toonde werk van gezelschappen die tussen de plooien vielen van het Brusselse theateraanbod. Zowel het Antwerpse Fakkeltheater als de Belgische Improvisatieliga en studenten van het Conservatorium van Brussel, maar ook internationale gezelschappen, passeerden er de revue.
Bij de opening van het theater in 2005 zei Goossens nog dat hij zich bewust was van de financiële risico's en zichzelf drie jaar gaf om zijn nieuw project uit te bouwen. Hij hield het dus maar twee jaar vol.