Bekijk hier de officiële deelnemerslijst van de Ronde van Lombardije en zoek zelf uit wie Remco Evenepoel kan kloppen
Foto: Photo News

Morgen staat de Ronde van Lombardije op het programma. Vroeger dan gewoon en met een Belg als topfavoriet: Remco Evenepoel. Bekijk hier de officiële deelnemerslijst voor een wedstrijd over 231 kilometer van Bergamo naar Como:

Trek-Segafredo (VST)

1. Bauke Mollema (Ned); 2. Gianluca Brambilla (Ita); 3. Giuio Ciccone (Ita); 4.Nicola Conci (Ita); 5. Koen De Kort (Ned); 6, Jacopo Mosca (Ita); 7. Vincenzo Nibali (Ita)

AG2R (Fra)

11. Geoffrey Bouchard (Fra); 12. Clement Champoussin (Fra); 13. Axel Domont (Fra); 14. Mathias Frank (Zwi); 15. Ben Gastauer (Lux); 16. Jaakko Hanninen (fi); 17. Larry Warbasse (VSt)

Alpecin-Fenix

21. Mathieu van der Poel (Ned); 22; Floris De Tier; 23. Jimmy Janssens; 24. Kristian Sbaragli (Ita); 25. Petr Vakoc (Tje); 26. Louis Vervaeke; 27. Philipp Walsleben (Dui)

Androni Giocattoli-Sidermec (Ita)

31. Nicola Bagioli (Ita); 32. Alessandro Bisolti (Ita); 33. Luca Chirico (Ita); 34. Miguel Florez Lopez (Col); 35. Davide Gabburo (Ita); 36. Simon Pellaud (Zwi); 37. Simone Ravanelli ((Ita)

Astana (Kaz)

41. Jakob Fuglsang (Den); 42. Alex Aranburu (Spa); 43. Manuele Boaro (Ita-; 44. Davide Martinelli (Ita); 45. Ion Izaguirre (Spa); 46. Alfonso Tejada Canacue (Col); 47. Aleksandr Vlasov (Rus)

Bahrain-McLaren (BHN)

51. Enrico Battaglin (Ita); 52. Grega Bole (Slo); 53. Eros Capecchi (Ita); 54. Scott Davies (GBr); 55. Domen Novak (Slo); 56. Mark Padun (Oek); 57. Hermann Pernsteiner (Oos)

Bardiani-CSF (Ita)

61. Giovanni Carboni (Ita); 62. Luca Covili (Ita); 63. Filippo Fiorelli (Ita); 64. Franceso Romano (Ita); 65. Daniel Savini (Ita); 66. Manuel Senni (Ita); 67. Filippo Zana (Ita)

Bora-hansgrohe (Dui)

71. Rafal Majka (Pol); 72. Cesare Benedetti (Ita); 73. Jempy Drucker (Lux); 74. Patrick Konrad (Oos); 75. Pawel Poljanski (Pol); 76. Maximilian Schachmann (Dui); 77. Ide Schelling (Ned)

CCC Team (VSt)

81. Attila Valter (Hon); 82. Alessandro De Marchi (Ita); 83. Simon Geschke (Dui); 84. Kamil Malecki (Pol); 85. Michal Paluta (Pol); 86. Joey Rosskopf (VSt); 87. Georg Zimmermann (Dui)

Circus-Wanty Gobert (BEL)

91. Jasper De Plus; 92. Theo Delacroix; 93. Tom Devriendt; 94. Christian Odd Eiking (Noo); 96. Andrea Pasqualon (Ita); 97. Simone Petilli (Ita)

Cofidis (Fra)

101. Jesus Herrada (Spa); 102. Fernando Barcelo (Spa); 103. Jesper Hansen (Den); 104. Jose Herrada (Spa); 105. Mathias Le Turnier (Fra); 106. Emmanuel Morin (Fra); 107. Attilio Viviani (Ita)

Deceuninck - Quick-Step (BEL)

111. Remco Evenepoel; 112. José Almeida (Por); 113. Andrea Bagioli (Ita); 114. Mattia Cattaneo (Ita); 115. Dries Devenyns; 116. Mikkel Honoré (Den); 117. Pieter Serry

EF Pro Cycling (VSt)

121. Alberto Bettiol (Ita); 122. Jonathan Caicedo (Ecu); 123. Simon Clarke (Aus); 124. Ruben Guerreiro (Por); 125. Lachlan Morton (Aus); 126. Magnus Cort Nielsen (Den); 127. Michael Woods (VSt).

Gazprom-Rusvelo (Rus)

131. Anton Kuzmin (Kaz); 132. Sergei Chernetskii (Rus); 133. Denis Nekrasov (Rus); 134. Artem Nych (Rus); 135. Ivan Rovny (Rus); 136. Aleksei Rybalkin (Rus); 137. Simone Velasco (Ita)

Groupama-FDJ (Fra)

141. Alexys Brunel (Fra); 142. Kilian Frankiny (Zwi); 143. Rudy Molard (Fra); 144. Anthony Roux (Fra); 145. Romain Seigle (Fra); 146. Benjamin Thomas (Fra); 147. Simon Guglielmi (Fra)

Israel Start Up Nation (Isr)

151. Matteo Badilatti (Zwi); 152. Guillaume Boivin (Can); 153. Alexander Cataford (Can); 154. Omer Goldstein (Isr); 155. Ben Hermans; 156. Daniel Navarro (Spa); 157. James Piccoli (Ita)

Lotto Soudal (BEL)

161. Tim Wellens; 162. Steff Cras; 163. Kobe Goossens; 164. Adam Hansen (Aus); 165. Nikolas Maes; 166. Tomasz Marczynski (Pol); 167. Tosh Van Der Sande

Mitchelton-Scott (Aus)

171. Mikel Nieve (Spa); 172. Michael Albasini (Zwi); 173. Tsgabu Grmay (Eth); 174. Lucas Hamilton (Aus); 175. Cameron Meyer (Aus); 176. Callum Scotson (Aus); 177. Robert Stannard (Aus)

Movistar (Spa)

181. Dario Cataldo (Ita); 182. Diego Alba (Col); 183. Hector Carretero (Spa); 184. Juri Hollmann (Dui); 185. Einer Rubio (Col); 186. Eduardo Sepulveda (Arg); 187. Davide Villella (Ita)

NTT Pro Cycling (ZAf)

191. Stefan De Bod (ZAf); 192. Benjamin Dyball (Aus); 193. Enrico Gasparotto (Zwi); 194. Benjamin King (VSt); 195. Gino Mäder (Zwi); 196. Matteo Sobrero (Ita); 197. Danilo Wyss (Zwi)

Team INEOS (GBr)

201. Richard Carapaz (Ecu); 202. Eddie Dunbar (Ier); 203. Tao Geoghegan Hart (GBr); 204. Gianni Moscon (Ita); 205. Salvatore Puccio (Ita); 206. Ivan Ramiro Sosa (Col); 207. Ben Swift (GBr)

Jumbo-Visma (Ned)

211. George Bennett (NZl); 212. Koen Bouwman (Ned); 213. Chris Harper (Aus); 214. Lennard Hofstede (Ned); 215. Paul Martens (Dui); 216. Jonas Vinnegaard (Den); 217. Antwan Tolhoek (Ned)

Sunweb (Dui)

221. Wilco Kelderman (Ned); 222. Nico Denz (Dui); 223. Chad Haga (VSt); 224. Chris Hamilton (Aus); 225. Jai Hindley (Aus); 226. Martijn Tusveld (Ned); 227. Florian Stork (Dui)

UAE Team Emirates (VAE)

231. Diego Ulissi (Ita); 232. Fabio Aru (Ita); 233. Valerio Conti (Ita); 234. Alessandro Covi (Ita); 235. Brandon McNulty (VSt); 236. Edward Ravasi (Ita); 237. Aleksandr Riabushenko (WiR)

VINI ZABU KTM (Ita)

241. Giovanni Visconti (Ita); 242. Lorenzo Fortunato (Ita); 243. Marco Frapporti (Ita); 244. Andrea Garosio (Ita); 245. James Mitri (NZL); 246. Lorenzo Rota (Ita); 247. Matteo Spreafico (Ita)

(belga)