Los Angeles is zaterdag op de elfde speeldag van de Major League Soccer (MLS) met 2-1 verloren op het veld van Portland. Laurent Ciman speelde in het verliezende kamp de hele partij.
Paredes (52.) en ex-Anderlechtspeler Samuel Armenteros (81.) troffen raak voor de thuisploeg. Tussendoor prike Los Angeles tegen via Vela (74.).
Dallas leek na doelpunten van Cannon (40.) en Urruti (78.) op weg naar de zege tegen Vancouver Whitecaps, maar moest alsnog een draw (2-2) toestaan. De bezoekers kwamen terug in de match na een eigen doelpunt van Figueroa (82.), waarna Kamara (90.+10) diep in de extra tijd de gelijkmaker nette op strafschop. Roland Lamah verliet na 68 minuten het veld bij Dallas en gaf de assist voor de openingsgoal.
Los Angeles staat tweede in de Western Conference met twintig punten, op drie punten van leider Kansas City. Dallas volgt als vierde met zeventien punten.