Pannecoucke vormt duo met Corrijn op WK kajakmarathon
Foto: VDB

Laurens Pannecoucke, die vorige week zijn afscheid als profkajakker aankondigde, heeft al een sportief alternatief gevonden. De West-Vlaming zal samen met Dries Corrijn, tweevoudig Belgisch marathonkampioen, een K2 vormen.

Bij de eerste test bleek al snel dat het in die boot klikte. Corrijn en Pannecoucke dienden dan ook hun kandidatuur in om deel te nemen aan het WK marathon, dat van 16 tot 19 september in het Duitse Brandenburg wordt gevaren. Het duo heeft nog anderhalve maand om zich op dat WK voor te bereiden.

Vorige week donderdag zette de 28-jarige Pannecoucke een punt achter zijn topsportcarrière. Op de Olympische Spelen van Londen werd hij met Olivier Cauwenbergh tiende op de K2 1.000m en twaalfde in de K2 200m. In het voorjaar van 2016 wist hij zich net niet te kwalificeren voor de Olympische Spelen van Rio de Janeiro, waarna hij zelf besloot om zijn carrière te beëindigen.

(belga)

Wist je dat je ook zonder abonnement elke maand 3 betalende  plus-artikels kunt lezen?

Lees gratis ›

Vul je e-mailadres en wachtwoord in