Andreas Mikkelsen (VW Polo-R) heeft zondag de Rally van Polen gewonnen. In de zevende manche van het WRC-kampioenschap snoepte de Noor op de slotdag Ott Tanak (Ford Fiesta RS) nog de zege af. De Est werd tweede op 26.2. Het podium werd vervolledigd door de Nieuw-Zeelander Hayden Paddon (Hyundai), op 28.5. Thierry Neuville (Hyundai) kwam als vierde op 29.3 binnen.
Tanak lag sinds vrijdag op kop. Zondag kreeg de Est in de 20e en voorlaatste klassementsproef echter een lekke band, waardoor hij de overwinning alsnog naar Mikkelsen zag gaan. Tanak mikte op zijn eerste WRC-zege. Voor Mikkelsen is het zijn tweede WRC-triomf, nadat hij in 2015 de Rally van Catalonië won.
Drievoudig wereldkampioen en WK-leider Sébastien Ogier (VW Polo-R) moest genoegen nemen met de zesde plaats. In de WK-stand telt de Fransman nu 143 punten, voor Mikkelsen (92) en Paddon (72). Neuville is zevende met 61 punten. De volgende WK-manche vindt van 28 tot 31 juli plaats in Finland.