De competitiewedstrijd in de Nederlandse Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en Vitesse heeft zondag tijdens de eerste helft bijna tien minuten stilgelegen. Scheidsrechter Danny Makkelie stuurde beide ploegen in de 41e minuut naar de kleedkamers nadat een supporter het veld van De Adelaarshorst had betreden. Vlak daarna werd vuurwerk op de mat gegooid. Opvallend genoeg mocht de boze fan gewoon weer de tribune op.
De supporter was over de omheining van het veld geklommen nadat Makkelie voor de tweede keer een strafschop had toegekend aan Vitesse. De eerste was in de 35e minuut benut door Lucas Piazón, na een overtreding van Deniz Türüc op Mike Havenaar. De middenvelder van Go Ahead Eagles moest met rood van het veld.
Na een korte afkoelingsperiode keerden Makkelie en de 21 overgebleven spelers terug op het veld. Piazón schoot vervolgens ook de tweede strafschop feilloos raak.