Alleen Wickmayer komt vandaag in actie
Foto: Photo News

De regen heeft het programma van de eerste ronde op de US Open meteen in de war gestuurd. Daar waar normaal drie belgen dinsdag in het enkelspel in actie zouden komen, is dat in het aangepaste programma nog enkel Yanina Wickmayer.

Yanina Wickmayer (WTA 57) neemt het dinsdag in de eerste ronde van de US Open op tegen de Russin Maria Kirilenko (WTA 17), het 14e reekshoofd. De wedstrijd gaat vanaf 17u (Belgische tijd) door op Court 7 van Flushing Meadows.

Xavier Malisse treedt in het dubbelspel op Court 14 samen met de Oekraïner Alexandr Dolgolopolov iaan tegen het Spaans-Braziliaanse duo Feliciano Lopez en André Sa. X-man speelt woensdag pas zijn enkelpartij tegen Andreas Seppi. Dan neemt ook David goffin het op tegen e de wispelturige Oekraïner Dolgopolov.

Programma van dinsdag (uren in Belgische tijd):

. Court Arthur Ashe

(vanaf 17u)

Petra Kvitova (Tsj/7) - Misaki Doi (Jap)

(niet voor 19u)

Caroline Wozniacki (Den/6) - Duan Ying-Ying (Chn)

Roger Federer (Zwi/7) - Grega Zemlja (Sln)

(vanaf woensdag 1u)

Novak Djokovic (Ser/1) - Ricardas Berankis (Lit)

Dinah Pfizenmaier (Dui) - Victoria Azarenka (WRu/2)

. Court Louis Armstrong

(vanaf 17u)

Thomas Fabbiano (Ita) - Milos Raonic (Can/10)

Guido Pella (Arg) - Sam Querrey (VSt/26)

Olivia Rogowska (Aus) - Sara Errani (Ita/4)

(niet voor 23u)

Victoria Duval (VSt) - Samantha Stosur (Aus/11)

. Grandstand

(vanaf 17u)

Ana Ivanovic (Ser/13) - Anna Tatisvili (Geo)

Julia Georges (Dui) - Christina McHale (VSt)

(niet voor 20u)

John Isner (VSt/13) - Filippo Volandri (Ita)

Paolo Lorenzi (Ita) - Tomas Berdych (Tsj/5)

. Court 4

(vanaf 17u)

Julien Benneteau (Fra/31) - Michal Przysiezny (Pol)

Nicole Gibbs (VSt) - Flavia Pennetta (Ita)

Denis Istomin (Oez) - Nicolas Almagro (Spa/15)

Tsvetana Pironkova (Bul) - Alison Riske (VSt)

. Court 6

(vanaf 17u)

Timea Babos (Hon) - Roberta Vinci (Fra/10)

Horacio Zeballos (Arg) - Adrian Mannarino (Fra)

Elina Svitolina (Oek) - Dominika Cibulkova (Slk/17)

Donna Vekic (Kro) - Mariana Duque-Marino (Col)

. Court 7

(vanaf 17u)

Maria Kirilenko (Rus/14) - Yanina Wickmayer (Bel)

Joao Sousa (Por) - Grigor Dimitrov (Bul/25)

Mirjana Lucic-Baroni (Kro) - Sachia Vickery (VSt)

Florian Mayer (Dui) - Juan Monaco (Arg/28)

. Court 8

(vanaf 17u)

Pablo Andujar (Spa) - Thiemo De Bakker (Ned)

Karin Knapp (Ita) - Grace Min (VSt)

Maria Sanchez (Spa) - Daniela Hantuchova (Slk)

Johanna Larsson (Zwe) - Mona Barthel (Dui/28)

. Court 9

(vanaf 17)

Lesia Tsurenko (Oek) - Lucie Safarova (Tsj)

Casey Dellacqua (Aus) - Ajla Tomljanovic (Kro)

Yen-Hsun Lu (Tpe) - Daniel Gimeno-Traver (Spa)

Aleksandra Wozniak (Can) - Vesna Dolonc (Ser)

. Court 10

(vanaf 17u)

Elena Vesnina (Rus/22) - Annika Beck (Dui)

Albert Montanes (Spa)- Edouard Roger-Vasselin (Fra)

Nadia Petrova (Rus/20) - Julia Glushko (Isr)

Jiri Vesely (Tsj) - Denis Kudla (VSt)

. Court 11

(vanaf 17)

Collin Altamirano (VSt) - Philipp Kohlschreiber (Dui/22)

Alizé Cornet (Fra/26) - Marie Joao Koehler (Por)

Santiago Giraldo (Col) - Carlos Berlocq (Arg) 3-6, 6-3, 7-6 (8/6), 2-1 (af te werken)

Donald Young (VSt) - Martin Klizan (Slk)

Heather Watson (GBr) - Simona Halep (Roe/21)

. Court 13

(vanaf 17u)

Bojana Jovanovski (ser) - Andrea Petkovic (Dui)

Jerzy Janowicz (Pol/14) - Maximo Gonzalez (Arg)

Jack Sock (VSt) - Philipp Petzschner (Dui)

Shuai Peng (Chn) - Yvonne Meusburger (Oos)

Tobias Kamke (Dui) - Steve Johnson (VSt)

. Court 14

(vanaf 17u)

Su-Wei Hsieh (Tpe) - Klara Zakopalova (Tsj/31)

Lukasz Kobot (Pol) - Jarkko Nieminen (Fin)

Rogerio Dutra Silva (Bra) - Vasek Pospisil (Can) 4-6, 3-6, 7-6 (11/9), 4-0 (af te werken)

Andre Sa/Feliciano Lopez (Bra/Spa) - Xavier Malisse/Alexandr Dolgolopolov (BEL/Oek)

. Court 15

(vanaf 17u)

Jana Cepelova (Slk) - Camila Giorgi (Ita)

Sergiy Stakhovsky (Oek)- Jérémy Chardy (Fra)

Chanelle Scheepers (ZAf) - Chanel Simmonds (ZAf)

Benjamin Beckers (Dui) - Lukas Rosol (Tsj)

. Court 16

(vanaf 17u)

Michelle Larcher de Brito (Por) - Eleni Daniilidou (Gri)

. Court 17:

Varvara Lepchenko (VSt) - Alexandra Dulgheru (Roe)

Adrian Ungur (Roe) - Gaël Monfils (Fra)

Tommy Haas (Dui/12) - Paul-Henri Mathieu (Fra)

Svetlana Kuznetsova (Rus/27) - Mallory Burdette (VSt)