Definitieve deelnemerslijst Parijs-Roubaix
Foto: BELGA
De definitieve deelnemerslijst van de 110de editie van Parijs-Roubaix (Fra/WorldTour), die zondag gereden wordt:

Garmin-Barracuda: 1. Johan Vansummeren; 2. Jack Bauer (NZl); 3. Tyler Farrar (VSt); 4. Heinrich Haussler (Aus); 5. Andreas Klier (Dui); 6. X; 7. Jacob Rathe (VSt); 8. Sep Vanmarcke; 10. Sebastien Rosseler

Omega Pharma-Quick.Step:11. Tom Boonen; 12. Sylvain Chavanel (Fra); 13. Iljo Keisse; 14. Gert Steegmans; 15. Niki Terpstra (Ned); 16. Matteo Trentin (Ita); 17. Guillaule Van Keirsbulck; 18. Stijn Vandenbergh

Rabobank:21. Maarten Tjallingii (Ned); 22. Lars Boom (Ned); 23. Tom Leezer (Ned); 24. Bram Tankink (Ned); 25. Jos van Emden (Ned); 26. Dennis van Winden (Ned); 27. Coen Vermeltfoort (Ned); 28. Maarten Wynants

BMC Racing Team:31. Alessandro Ballan (Ita); 32. Marcus Burghardt (Dui); 33. George Hincapie (VSt); 34. Thor Hushovd (Nor); 35. Taylor Phinney (VSt); 36. Manuel Quinziato (Ita); 37. Michael Schär (Zwi); 38. Danilo Wyss (Zwi)

Farnese Vini-Selle Italia:41. Filippo Pozzato (Ita); 42. Luca Ascani (Ita); 43. Christian Benenati (Ita); 44. Thomas Bertolini (Ita); 45. Roberto De Patre (Ita); 46. Oscar Gatto (Ita); 47. Leonardo Giordani (Ita); 48. Kevin Hulsmans

Sky Team:51. Juan Antonio Flecha (Spa); 52. Bernhard Eisel (Oos); 53. Edvald Boasson
Hagen (Nor); 54. Mathew Hayman (Aus); 55. Jeremy Hunt (GBr); 56. Christian Knees (Dui); 57. Ian Stannard (GBr); 58. Christopher Sutton (Aus)

RadioShack-Nissan-Trek:61. Gregory Rast (Zwi); 62. Daniele Bennati (Ita); 63. Tony Gallopin (Fra); 64. Markel Irizar (Spa); 65. Giacomo Nizzolo (Ita); 66. Yaroslav Popovych (Oek); 67. Hayden Roulston (NZl); 68. Jesse Sergent (NZl)

GreenEdge:71. Stuart O’Grady (Aus); 72. Baden Cooke (Aus); 73. Jens Keukeleire; 74. Brett Lancaster (Aus); 75. Jens Mouris (Ned); 76. Svein Tuft (Can); 77. Tomas Vaitkus (Lit); 78. Matthew Wilson (Aus)

Lotto-Belisol:81. Andre Greipel (Dui); 82. Sander Cordeel; 83. Kenny Dehaes; 84. Jens Debusschere; 85. Greg Henderson (NZl); 86. Maarten Neyens; 87. Marcel Sieberg (Dui); 88. Frederik Willems

Katusha Team:91. Luca Paolini (Ita); 92. Marco Haller (Oos); 93. Vladimir Isaichev (Rus); 94. Alexander Kristoff (Nor); 95. Aliaksandr Kuschynski (WRu); 96. Alexander Porsev (Rus); 97. Rudiger Selig (Dui); 98. Maxime Vantomme

Vacansoleil-DCM:101. Kris Boeckmans; 102. X; 103. Stijn Devolder;104. Gustav Erik Larsson (Zwe); 105. Marco Marcato (Ita); 106. Martin Mortensen (Den); 107. Frederik Veuchelen; 108. Lieuwe Westra (Ned)

FDJ-BigMat:111. Frederic Guesdon (Fra); 112. William Bonnet (Fra); 113. David Boucher (Fra); 114. Steve Chainel (Fra); 115. Mickael Delage (Fra); 116. Yauheni Hutarovich (WRu); 117. Matthieu Ladagnous (Fra); 118. Dominique Rollin (Fra)

Team Saxo Bank:121. Matteo Tosatto (Ita); 122. Lucas Sebastian Haedo (Arg); 123. Jonas Jörgensen (Den); 124. Kasper Klostergaard (Den); 125. Anders Lund (Den); 126. Jaroslaw Marycz (Pol); 127. Michael Morkov (Den); 128. Luke Roberts (Aus)

Lampre-ISD:131. Danilo Hondo (Dui); 132. Matteo Bono (Ita); 133. Vitaliy Buts (oek); 134. Davide Cimolai (Ita); 135. Massimo Graziato (Ita); 136. Dmytro Krivtsov (Oek); 137. Yuriy Krivtsov (Fra); 138. Oleksandr Kvachuk (Oek)

Liquigas-Cannondale:141. Daniel Oss (Ita); 142. Federico Canuti (Ita); 143. Mauro Da Dalto (Ita); 144. Edward King (VSt); 145. Kristjan Koren (Slo); 146. X; 147. Alan Marangoni (Ita); 148. Juraj Sagan (Svk)

Team Europcar:151. Sebastien Turgot (Fra); 152. Sebastien Chavanel (Fra); 153. Rafaa Chtioui (Tun); 154. Damien Gaudin (Fra); 155. Yohann Gene (Fra); 156. Said Haddou (Fra); 157. Alexandre Pichot (Fra); 158. David Veilleux (Can)

AG2R-La Mondiale:161. Lloyd Mondory (Fra); 162. Jimmy Casper (Fra); 163. Martin Elmiger (Zwi); 164. Gregor Gazvoda (Slo); 165. Kristof Goddaert; 166. Steve Houanard (Fra); 167. Romain Lemarchand (Fra); 168. Sebastien Minard (Fra)

Argos-Shimano:171. Tom Veelers; 172. Bert De Backer; 173. John Degenkolb (Dui); 174. Dominic Klemme (Dui); 175. Roger Kluge (Dui); 176. Ramon Sinkeldam (Ned); 177. Tom Stamsnijder (Ned); 178. Ronan van Zandbeek (Ned)

Astana:181. Dmitriy Muravyev (Kaz); 182. Assan Bazayev (Kaz); 183. Borut Bozic (Slo); 184. Dmitriy Gruzdev (Kaz); 185. Jacopo Guarnieri (Ita); 186. X; 187. Valentin Iglinskiy (Kaz); 188. X

Movistar Team:191. Andrey Amador (Crc); 192. Imanol Erviti (Spa); 193. Jesus Herrada (Spa); 194. Francisco Ventoso (Spa); 195. Ruben Plaza (Spa); 196. Ignatas Konovalovas (Lit); 197. Pablo Lastras (Spa); 198. X

Saur-Sojasun:201. Jimmy Engoulvent (Fra); 202. Jeremie Galland (Fra); 203. Christophe Laborie (Fra); 204. Laurent Mangel (Fra); 205. Rony Martias (Fra); 206. Jean Lou Paiani (Fra); 207. Stephane Poulhies (Fra); 208. Yannick Talabardon (Fra)

Euskaltel-Euskadi:211. Ricardo Garcia (Spa); 212. Pierre Cazaux (Fra); 213. Jon Izagirre (Spa); 214. X; 215. Alan Perez (Spa); 216. Ruben Perez (Spa); 217. Adrian Saez (Spa); 218. Pablo Urtasun (Spa)

Cofidis:221. Edwig Cammaerts; 222. Leonardo Duque (Col); 223. Julien Fouchard (Fra); 224. Egoitz Garcia (Spa); 225. Arnaud Labbe (Fra); 226. Adrien Petit (Fra); 227. Aleksejs Saramotins (Let); 228. Nico Sijmens

Bretagne-Schuller:231. Florian Vachon (Fra); 232. Guillaume Blot (Fra); 233. Jean-Luc Delpech (Fra); 234. Sebastien Duret (Fra); 235. Mathieu Halleguen (Fra); 236. Johan Le Bon (Fra); 237. Gael Malacarne (Fra); 238. Laurent Pichon (Fra)

Team Netapp:241. Markus Eichler (Dui); 242. Reto Hollenstein (Zwi); 243. Grischa Janorschke (Dui); 244. Blaz Jarc (Slo); 245. Andreas Schillinger (Dui); 246. Andre Schulze (Dui); 247. Michael Schwarzmann (Dui); 248. Timon Seubert (Dui)