

De tweede spookbrug van Varsenare wordt in twee dagen afgebroken. De eerste spookbrug ging reeds op 17 oktober vorig jaar tegen de vlakte.
De bruggen werden in 1976 gebouwd om de snelweg A18 in Jabbeke met de haven van Zeebrugge te verbinden. Zo ver is het echter nooit gekomen. Toenmalig minister Guy Mathot voerde het plan af en de bruggen bleven vele jaren doelloos staan.
Het is de bedoeling dat de aannemer tijdens dit weekend de werken volledig kan afwerken. Omwille van de afbraak ligt het treinverkeer tussen Brugge en Oostende stil tot maandagochtend 3.30 uur. De NMBS zet vervangende bussen in voor de reizigers.
Het terrein waarop de brug staat wordt omgevormd tot een rietmoeras.
Je wil onze betalende artikels lezen maar nog geen abonnement nemen? Meld je aan en proef gratis van 3 plus-artikels.
Geen betaalgegevens nodig
Een crisis in Noord-Kosovo kwam en ging, niemand wou de zaak op de spits drijven. Maar de spanning b...
Geen enkele democraat kan aanvaarden dat op een muziekfestival wordt opgeroepen tot racistisch gewe...
Niemand haalt vaker het stalen ros van stal dan onze noorderburen. Als de hele wereld dat even vaak ...
Electoraal oogt het Vlaams-nationalisme sterker dan ooit. Peilingen geven aan dat de N-VA en Vlaams ...
Nu haar bekendste personage Marie-Rose is omgekomen in een woningbrand, kan Martine Jonckheere met p...
Allen Weisselberg, de cfo van de Trump Organization, heeft schuld bekend aan belastingfraude. Hij ga...