De vrijdagavondshow van één, De Generatieshow, is binnenkort te zien in China. Nog zes andere landen, waaronder de VS, namen ook een optie op het format.

Begin 2010 produceerde De TV-Makers de succesvolle De Generatieshow. Door de besparingsronde op de VRT kwam er nog geen tweede reeks, maar in het buitenland slaat de show ook aan.

Door de aankoop van China wordt De Generatieshow het eerste Belgische format dat daar te zien zal zijn.

Het entertainment mediabedrijf Asia Media produceerde in opdracht van de nationale omroep Shenzen Television, al dit voorjaar de piloot van de show. Momenteel is beslist om twaalf afleveringen van de show te tonen. Shenzen Television is een van de grootste tv-en radiobedrijven in China en bereikt meer dan 400 miljoen mensen in China en Hong Kong.

Wist je dat je ook zonder abonnement elke maand 3 betalende  plus-artikels kunt lezen?

Lees gratis ›

Vul je e-mailadres en wachtwoord in