Uitslagen van maandag, de eerste dag van Wimbledon, het derde grandslamtoernooi van het seizoen:

. Vrouwen enkel - Eerste ronde:
** Kim Clijsters (BEL/8) - Maria Elena Camerin (Ita) 6-0, 6-3
Karolina Sprem (Kro) - Bethanie Mattek-Sands (VSt) 6-3, 6-4
Shenay Perry (VSt) - Anastasiya Yakimova (WRu) 6-2, 4-6, 9-7
Maria Kirilenko (Rus/27) - Stefanie Vögele (Zwi) 2-6, 6-4, 7-5
Chan Yung-Jan (Tai) - Patty Schnyder (Zwi) 6-0, 6-2
Nadia Petrova (Rus/12) - Tatjana Malek (Dui) 6-4, 6-3
** Yanina Wickmayer (BEL/15) - Alison Riske (VSt) 6-4, 5-7, 6-3
Andrea Hlavácková (Tsj) - Noppawan Lertcheewakarn (Tha) 6-3, 6-2
Vera Zvonareva (Rus/21) - Nuria Llagostera (Spa) 6-4, 6-1
Varvara Lepchenko (VSt) - Lucie Hradecká (Tsj) 6-4, 7-5
Aleksandra Wozniak (Can) - Eleni Daniilidou (Gri) 7-5, 7-5
Jelena Jankovic (Ser/4) - Laura Robson (GBr) 6-3, 7-6 (7/5)
Vera Dushevina (Rus) - Francesca Schiavone (Ita/5) 6-7 (0/7), 7-5, 6-1
Regina Kulikova (Rus) - Melanie South (GBr) 6-1, 6-2
Yaroslava Shvedova (Kaz/30) - Polona Hercog (Sln) 6-1, 6-4
Alicia Molik (Aus) - Zuzana Kucová (Slk) 6-2, 7-5
Petra Martic (Kro) - Elena Baltacha (GBr) 2-6, 7-5, 6-3
Marion Bartoli (Fra/11) - Julia Görges (Dui) 6-4, 6-3
Alisa Kleybanova (Rus/26) - Sandra Záhlavová (Tsj) 6-2, 6-3
Alla Kudryavtseva (Rus) - Sofia Arvidsson (Zwe) 6-4, 6-1

. Mannen enkel - Eerste ronde:
Roger Federer (Zwi/1) - Alejandro Falla (Col) 5-7, 4-6, 6-4, 7-6 (7/1), 6-0
Ilija Bozoljac (Ser) - Nicolas Massu (Chl) 7-6 (7/3), 3-6, 6-3, 7-6 (9/7)
Feliciano Lopez (Spa/22) - Jesse Levine (VSt) 7-6 (7/2), 3-6, 6-2, 6-3
Ricardas Berankis (Lit) - Carsten Ball (Aus) 6-2, 6-0, 3-6, 7-6 (7/5)
Viktor Troicki (Ser) - Igor Kunitsyn (Rus) 6-3, 6-4, 6-1
Jurgen Melzer (Oos/16) - Dustin Brown (Jam) 6-3, 4-6, 6-2, 6-3
Benjamin Becker (Dui) - Ryan Sweeting (VSt) 5-7, 6-2, 6-2, 6-4
Rainer Schüttler (Dui) - Dmitry Tursunov (Rus) 6-2, 6-2, 6-3
Victor Hanescu (Roe/31) - Andrey Kuznetsov (Rus) 6-7 (4/7), 7-6 (7/3), 6-3, 1-6, 7-5
Marsel Ilhan (Tur) - Marcos Daniel (Bra) 6-7 (4/7), 4-6, 6-2, 6-3, 6-1
Daniel Brands (Dui) - Igor Andreev (Rus) 7-6 (7/5), 7-6 (7/4), 7-5
Nikolay Davydenko (Rus/7) - Kevin Anderson (ZAf) 3-6, 6-7 (3/7), 7-6 (7/3), 7-5, 9-7
Brendan Evans (VSt) - Jesse Huta Galung (Ned) 6-3, 7-6 (14/12), 6-3
Albert Montanés (Spa/28) - Paolo Lorenzi (Ita) 6-3, 7-6 (7/5), 6-2
Gaël Monfils (Fra/21) - Leonardo Mayer (Arg) 6-1, 7-6 (11/9), 6-2
Karol Beck (Slk) - Santiago Ventura (Spa) 6-3, 6-1, 4-6, 6-2
Florian Mayer (Dui) - Marin Cilic (Kro/11) 6-2, 6-4, 7-6 (7/1)
Mardy Fish (VSt) - Bernard Tomic (Aus) 6-3, 7-6 (10/8), 6-2
Lu Yen-Hsun (Tai) - Horacio Zeballos (Arg) 7-5, 6-4, 6-3
Michal Przysiezny (Pol) - Ivan Ljubicic (Kro/17) 7-5, 7-6 (7/5), 6-3
Michaël Llodra (Fra) - Jesse Witten (VSt) 6-4, 6-4, 6-7 (5/7), 6-3