In Nyon is er geloot voor de 1e en 2e voorronde van de Europa League voetbal.

Eerste voorronde (heen op 1 juli, terug op 8 juli):
Match 1: UE Santa Coloma (And) - FC Mogren (Mnt)
Match 2: Olympija Ljubljana (Sln) - NK Siroji Brijeg (BHe)
Match 3: Anorthosis Famagusta FC (Cyp) - FC Banants (Arm)
Match 4: FK Khazar Lankaran (Aze) - Olimpia Balti (Mol)
Match 5: HNK Sibenik (Kro) - Sliema Wanderers FC (Mlt)
Match 6: FC Tobol Kostanay (Kaz) - NK Zrinjski (BHe)
Match 7: FC Ulysses (Arm) - Bnei Yehuda Tel-Aviv FC (Isr)
Match 8: FC Lusitans (And) - FC Rabotnicki (Mac)
Match 9: KF Tirana (Alb) - FK Zeta (Mnt)
Match 10: FC Zestafoni (Geo) - SC Faetano (SMa)
Match 11: NSI Runavik (Fae) - Gelfe IF (Zwe)
Match 12: FC Torpedo Zhodino (WRu) - Fylkir (IJs)
Match 13: Randers FC (Den) - F91 Dudelange (Lux)
Match 14: Portadown FC (NIe) - Skonto FC (Let)
Match 15: FC TPS Turku (Fin) - Port Talbot Town (Wal)
Match 16: KR Reykjavik (IJs) - Glentoran (NIe)
Match 17: Dundakl FC (Ier) - CS Grevenmacher (Lux)
Match 18: Kalmar FF (Zwe) - EB/Streymur (Fae)
Match 19: Llanelli AFC (Wal) - FK Tauras (Lit)
Match 20: JK Trans Narva (Est) - MyPa-47 (Fin)
Match 21: FC Dacia Chisinau (Mol) - FK Zeta (Mnt)
Match 22: KF Laçi (Alb) - FC Dnepr Mogilev (WRu)
Match 23: FC Shakhtyor Karagandy (Kaz) - KS Ruch Chorzow (Pol)
Match 24: Dinamo Tbilissi (Geo) - FC Flora (Est)
Match 25: FC Nitra (Slk) - Györ (Hon)
Match 26: FK Qarabag (Aze) - FK Metalurg Skopje (Mac)

 Tweede voorronde (heen op 15 juli, terug op 22 juli):
** Cercle Brugge (BEl) - Winnaar Match 15
Mortherwell FC (Sch) - Breidablik (IJs)
Winnaar Match 5 - Winnaar Match 3
FC Lausanne (Zwi) - KF Bora Banja Luka (BHe)
KFK Siauliai (Lit) - Wisla Krakau (Pol)
Winnaar Match 18 - Winnaar Match 21
FC Utrecht (Ned) - Winnaar Match 9
ND Gorica (Sln) - Winnaar Match 13
CS Maritimo (Por) - Sporting Fingal (Ier)
FK Suduva (Lit) - Rapid Wenen (Oos)
FK Ventspils (Let) - FK Teteks (Mac)
OFK Belgrado (Ser) - Winnaar Match 12
Winnaar Match 4 - Dinamo Boekarest (Roe)
Winnaar Match 20 - Sant Julia (And)
FC Videoton (Hon) - NK Maribor (Sln)
Brondby IF (Den) - FC Vaduz (Lie)
Stabaek IF (Noo) - Winnaar Match 22
Shamrock Rovers (Ier) - Winnaar Match 7
EIF Elfsborg (Zwe) - FC Iskra-Stali (Mol)
Winnaar Match 16 - FC Karpaty Lviv (Oek)
Maccabi Tel-Aviv FC (Isr) - Winnaar Match 1
FK Austria Wenen (Oos) - Winnaar Match 2
Winnaar Match 19 - APOEL FC (Cyp)
Molde FK (Noo) - FK Jelgava (Let)
Winnaar Match 10 - FK Dukla Banská Bystrica (Slk)
FC Honka Espoo (Fin) - Bangor City FC (Wal)
PFC Levski Sofia (Bul) - Winnaar Match 17
FC WIT Georgia (Geo) - FC Baník Ostrava (Tsj)
Winnaar Match 8 - FC Mika (Arm)
FK Atyrau (Kaz) - Winnaar Match 25
Winnaar Match 26 - Winnaar Match 14
Besiktas Istanboel JK (Tur) - Vikingur (Fae)
FC Differdange 03 (Lux) - FK Spartak Zlatibor Voda (Ser)
FC Dinamo Minsk (WRu) - JK Sillamäe Kalev (Est)
Valletta FC (Mlt) - Winnaar Match 23
FK Baki (Aze) - FK Buducnost Podgorica (Mnt)
Winnaar Match 6 - SP Tre Penne (SMa)
Winnaar Match 24 - Winnaar Match 11
HNK Cibalia (Kro) - Cliftonville FC (NIe)
KS Besa (Alb) - Olympiacos FC (Gri)