Wie raakte verkozen voor Kamer en Senaat? Een overzicht.

Senaat

  • Dewinter Filip (Vlaams Belang)
  • Van Dermeersch Anke (Vlaams Belang)
  • Ceder Jurgen (Vlaams Belang)
  • De Croo Alexander (Open VLD)
  • Lijnen Nele (Open VLD)
  • Daems Rik (Open VLD)
  • Sterckx Dirk (Open VLD)
  • Thyssen Marianne (CD&V)
  • Torfs Rik (CD&V)
  • De Bethune Sabine (CD&V)
  • Beke Wouter (CD&V)
  • Vande Lanotte Johan (SP.A)
  • Vandenbroucke Frank (SP.A)
  • Temmerman Marleen (SP.A)
  • Anciaux Bert (SP.A)
  • De Wever Bart (N-VA)
  • Stevens Helga (N-VA)
  • Ide Louis (N-VA)
  • Maes Lieve (N-VA)
  • Muyters Philippe (N-VA)
  • Geybels Kim (N-VA)
  • Sleurs Elke (N-VA)
  • Pieters Danny (N-VA)
  • Faes Inge (N-VA)
  • Piryns Freya (Groen!)

Kieskring Antwerpen

  • Annemans Gerolf (Vlaams Belang)
  • De Bont Rita (Vlaams Belang)
  • Valkeniers Bruno (Vlaams Belang)
  • Van Den Eynde Marleen (Vlaams Belang)
  • Turtelboom Annemie (Open VLD)
  • Somers Bart (Open VLD)
  • Schiltz Willem-Frederik (Open VLD)
  • Vervotte Inge (CD&V)
  • Verherstraeten Servais (CD&V)
  • Lanjri Nahima (CD&V)
  • Van Den Bergh Jef (CD&V)
  • Gennez Caroline (SP.A)
  • Janssens Patrick (SP.A)
  • Detiege Maya (SP.A)
  • Jambon Jan (N-VA)
  • De Wit Sophie (N-VA)
  • Van Noppen Flor (N-VA)
  • Demir Zuhal (N-VA)
  • Van Moer Reinilde (N-VA)
  • Van Esbroeck Jan (N-VA)
  • Bellens Rita (N-VA)
  • Van Dijck Kris (N-VA)
  • De Ridder Minneke (N-VA)
  • Almaci Meyrem (Groen!)
  • Kristof Calvo (Groen!)

BHV

  • De Man Filip (Vlaams Belang)
  • Vanhengel Guy (Open VLD)
  • De Block Maggie (Open VLD)
  • Vanackere Steven (CD&V)
  • Becq Sonja (CD&V)
  • Bonte Hans (SP.A)
  • Weyts Ben (N-VA)
  • Sminate Nadia (N-VA)
  • Van Vaerenbergh Kristien (N-VA)
  • Onkelinx Laurette (PS)
  • Picque Charles (PS)
  • Mayeur Yvan (PS)
  • Kir Emir (PS)
  • Maingain Olivier (MR)
  • De Permentier Corinne (MR)
  • de Donnea François-Xavier (MR)
  • Clerfayt Bernard (MR)
  • Thiery Damien (MR)
  • Milquet Joëlle (CDH)
  • Cerexhe Benoît (CDH)
  • Deleuze Olivier (Ecolo)
  • Genot Zoé (Ecolo)

Leuven

  • Goyvaerts Hagen (Vlaams Belang)
  • Rutten Gwendolyn (Open VLD)
  • Devlies Carl (CD&V)
  • Tobback Bruno (SP.A)
  • Francken Theo (N-VA)
  • Demol Els (N-VA)
  • Brems Eva (Groen!)

Limburg

  • Schoofs Bert (Vlaams Belang)
  • Ponthier Annick (Vlaams Belang)
  • Dewael Patrick (Open VLD)
  • Terwingen Raf (CD&V)
  • Van Der Auwera Liesbeth (CD&V)
  • Belet Ivo (CD&V)
  • Lieten Ingrid (SP.A)
  • Vanvelthoven Peter (SP.A)
  • Brepoels Frieda (N-VA)
  • Vandeput Steven (N-VA)
  • Grosemans Karolien (N-VA)
  • Peumans Jan (N-VA)

Oost-Vlaanderen

  • D'Haeseleer Guy (Vlaams Belang)
  • Pas Barbara (Vlaams Belang)
  • De Clercq Mathias (Open VLD)
  • Van Tittelboom-Van Cauter Carina (Open VLD)
  • De Croo Herman (Open VLD)
  • Somers Ine (Open VLD)
  • De Crem Pieter (CD&V)
  • Dierick Leen (CD&V)
  • Vercamer Stefaan (CD&V)
  • Van Der Maelen Dirk (SP.A)
  • Temmerman Karin (SP.A)
  • Van Bellingen Wouter (SP.A)
  • Bracke Siegfried (N-VA)
  • Smeyers Sarah (N-VA)
  • Uyttersprot Karel (N-VA)
  • Dedecker Peter (N-VA)
  • De Meulemeester Ingeborg (N-VA)
  • Dehandschutter Lieven (N-VA)
  • Van Eetvelde Miranda (N-VA)
  • Van Hecke Stefaan (Groen!)

West-Vlaanderen

  • Logghe Peter (Vlaams Belang)
  • Dedecker Jean-Marie (Lijst Dedecker)
  • Van Quickenborne Vincent (Open VLD)
  • Lahaye Battheu Sabine (Open VLD)
  • Leterme Yves (CD&V)
  • De Clerck Stefaan (CD&V)
  • Muylle Nathalie (CD&V)
  • Bogaert Hendrik (CD&V)
  • Landuyt Renaat (SP.A)
  • Vanlerberghe Myriam (SP.A)
  • Vanheste Ann (SP.A)
  • Bourgeois Geert (N-VA)
  • Dumery Daphné (N-VA)
  • Beuselinck Manu (N-VA)
  • Degroote Koenraad (N-VA)
  • De Vriendt Wouter (Groen!)

U vindt de voorkeurstemmen van alle kandidaten in de resultatenmodule hieronder. Voor de Kamer zijn ze beschikbaar op het niveau van de kieskringen en kantons. Voor de Senaat op het niveau van de kiescolleges, provincies en kantons. U krijgt de volledige lijsten met voorkeurstemmen door de partijnaam aan te klikken.