Dinsdag:
Panathinaikos Athene (Gri) - Artmedia Bratislava (Slk) 3-0 / 2-1
Donderdag:
Rapid Boekarest (Roe) - FC Nürnberg (Dui) 2-2 / 0-0
Anorthosis Famagusta (Cyp) - Tottenham Hotspur (Eng) 1-1 / 1-6
Lokomotiv Moskou (Rus) - Midtjylland (Den) 2-0 / 3-1
Erciyesspor (Tur) - Atletico Madrid (Spa) 0-5 / 0-4
Helsingborg (Zwe) - Heerenveen (Ned) 5-1 / 3-5
Hamburg (Dui) - Litex Lovetsch (Bul) 3-1 / 1-0
FC Zürich (Zwi ) - Empoli (Ita) 3-0 / 1-2
Aalborg (Den) - Sampdoria Genua (Ita) 0-0 / 2-2
Valerengen (Noo) - Austria Wenen (Oos) 2-2 / 0-2
IF Elfsborg (Zwe) - Dinamo Boekarest (Roe) 0-1 / 2-1
Dnjepr Dnjepropetrovsk (Oek) - Aberdeen (Sch) 1-1 / 0-0
CSKA Sofia (Bul) - Toulouse (Fra) 1-1 / 0-0
Häcken (Zwe) - Spartak Moskou (Rus) 1-3 / 0-5
BATE Borisov (WRu) - Villareal (Spa) 0-2 / 1-4
Ajax (Ned) - Dinamo Zagreb (Kro) 2-3 n.v. / 1-0
FC Bazel (Zwi) - Sarajevo (BHe) 6-0 / 2-1
Odense BK (Den) - Sparta Praag (Tsj) 0-0 n.v. / 0-0
Sparta plaatst zich via 3-4 in de strafschoppen
Panionios Athene (Gri) - Sochaux (Fra) 0-1 / 2-0
Standard Luik (BEL) - Zenit Sint-Petersburg (Rus) 1-1 / 0-3
Belenenses Lissabon (Por) - Bayern München (Dui) 0-2 / 0-1
Red Bull Salzburg (Oos) - AEK Athene (Gri) 1-0 / 0-3

Club Brugge (BEL) - Brann Bergen (Noo) 1-2 / 1-0
AIK Solna (Zwe) - Hapoel Tel Aviv (Isr) 0-1 / 0-0
Galatasaray Istanboel (Tur) - Sion (Zwi) 5-1 / 2-3
Rapid Wenen (Oos) - Anderlecht (BEL) 0-1 / 1-1
Stade Rennes (Fra) - Lokomotiv Sofia (Bul) 1-2 / 3-1
Rode Ster Belgrado (Ser) - Groclin Grodzisk (Pol) 1-0 / 1-0
Metalist Charkiv (Oek) - FC Everton (Eng) 2-3 / 1-1
FC Kopenhagen (Den) - Lens (Fra) 2-1 n.v. / 1-1
Bordeaux (Fra) - Tampere United (Fin) 1-1 / 3-2
Blackburn Rovers (Eng) - Larissa (Gri) 2-1 / 0-2
Bolton Wanderers (Eng) - Rabotniki Skopje (Mac) 1-0 / 1-1
Real Zaragoza (Spa) - Aris Saloniki (Gri) 2-1 / 0-1
Twente Enschede (Ned) - Getafe (Spa) 3-2 n.v. / 0-1
Fiorentina (Ita) - Groningen (Ned) 1-1 n.v. / 1-1
Fiorentina plaatst zich via 4-3 in de strafschoppen
Palermo (Ita) - Mlada Boleslav (Tsj) 0-1 n.v. / 1-0
Mlada Boleslav plaatst zich via 2-4 in de strafschoppen
AZ Alkmaar (Ned) - Paços de Ferreira (Por) 0-0 / 1-0
Braga (Por) - Hammarby (Zwe) 4-0 / 1-2
Uniao Leiria (Por) - Bayer Leverkusen (Dui) 3-2 / 1-3
De ploegen voorafgegaan door een zijn geplaatst voor de groepsfase.