'Al-Zarqawi doodgeschopt door VS-militairen'
Foto: epa/belga
LONDEN - Abu Mousab al-Zarqawi, de Jordaanse leider van het verzet in Irak is mogelijk doodgeschopt door Amerikaanse militairen.
De Britse krant The Sunday Times citeert ooggetuigen die zeggen dat al-Zarqawi zwaargewond raakte bij de luchtaanval op zijn huis, maar nog wel leefde en pas doodging nadat Amerikaanse militairen hem langdurig hadden geschopt.

Een buurman van de terroristenleider verklaarde aan The Sunday Times dat een aantal Irakezen de zwaargewonde al-Zarqawi in een ambulance hadden gelegd.

Een groep Amerikaanse soldaten haalde de terroristenleider opnieuw uit de ziekenwagen en vroegen hem naar zijn naam. Toen de man geen antwoord gaf, begonnen de Amerikanen hem op de borst te schoppen.

Wist je dat je ook zonder abonnement elke maand 3 betalende  plus-artikels kunt lezen?

Meld je aan en lees gratis ›

Vul je e-mailadres en wachtwoord in