Miss Belgian Beauty rijdt prijswagen in de prak
MOL - Lang heeft Anne-Marie Ilie, de regerende Miss Belgian Beauty 2007, niet van haar gloednieuwe Nissan Cabrio kunnen genieten. Bij een verkeersongeval in Geel, afgelopen vrijdag, liep ze diverse kneuzingen op. Haar wagen is door de klap frontaal volledig vernield. Dat laat haar manager Ignace Crombé weten.
Anne-Marie Ilie was op 9 maart, bovendien haar verjaardag op weg met haar Nissan Cabrio die ze in haar Miss Belgian Beauty-strijd won. Toen de wagen voor haar plots hevig remde, ging Ilie ook op de rem staan. Daardoor begon haar wagen te slippen en beukte ze in op haar voorligger.

Door de harde klap is haar wagen frontaal volledig stuk. Ilie had diverse kneuzingen en last van haar knie. Ze bracht het grootste deel van haar verjaardag door in het ziekenhuis. Nadien kon ze weer huiswaarts.

Wist je dat je ook zonder abonnement elke maand 3 betalende  plus-artikels kunt lezen?

Lees gratis ›

Vul je e-mailadres en wachtwoord in