1e speeldag - donderdag 25 oktober:

Groep A: Everton (Eng) - Larissa (Gri)
Zenit Sint-Petersburg (Rus) - AZ Alkmaar (Ned)
Vrij: Nürnberg (Dui)

Groep B: Panathinaikos (Gri) - Aberdeen (Sch)
Lokomotiv Moskou (Rus) - Atletico Madrid (Spa)
Vrij: FC Kopenhagen (Den)

Groep C: Villarreal (Spa) - Fiorentina (Ita)
IF Elfsborg (Zwe) - AEK Athene (Gri)
Vrij: Mlada Boleslav (Tsj)

Groep D: FC Bazel (Zwi) - Rennes (Fra)
Brann Bergen (Noo) - Hamburg (Dui)
Vrij: Dinamo Zagreb (Kro)

Groep E: Bayer Leverkusen (Dui) - Toulouse (Fra)
Sparta Praag (Tsj) - FC Zürich (Zwi)
Vrij: Spartak Moskou (Rus)

Groep F: Rode Ster Belgrado (Ser) - Bayern München (Dui)
Bolton (Eng) - Braga (Por)
Vrij: Aris Saloniki (Gri)

Groep G: Anderlecht (BEL) - Hapoel Tel-Aviv (Isr)
Tottenham (Eng) - Getafe (Spa)
Vrij: Aalborg (Den)

Groep H: Bordeaux (Fra) - Galatasaray (Tur)
Helsingborg (Zwe) - Panionios (Gri)
Vrij: Austria Wenen (Oos)

2e speeldag - Donderdag 8 november:

Groep A: Larissa (Gri) - Zenit Sint-Petersburg (Rus)
Nürnberg (Dui) - Everton (Eng)
Vrij: AZ Alkmaar (Ned)

Groep B: Aberdeen (Sch) - Lokomotiv Moskou (Rus)
FC Kopenhagen (Den) - Panathinaikos (Gri)
Vrij: Atletico Madrid (Spa)

Groep C: Fiorentina (Ita) - IF Elfsborg (Zwe)
Mlada Boleslav (Tsj) - Villarreal (Spa)
Vrij: AEK Athene (Gri)

Groep D: Rennes (Fra) - Brann Bergen (Noo)
Dinamo Zagreb (Kro) - FC Bazel (Zwi)
Vrij: Hamburg (Dui)

Groep E: Toulouse (Fra) - Sparta Praag (Tsj)
Spartak Moskou (Rus) - Bayer Leverkusen (Dui)
Vrij: FC Zürich (Zwi)

Groep F: Bayern München (Dui) - Bolton (Eng)
Aris Saloniki (Gri) - Rode Ster Belgrado (Ser)
Braga (Por)

Groep G: Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Tottenham (Eng)
Aalborg (Den) - Anderlecht (BEL)
Vrij: Getafe (Spa)

Groep H: Galatasaray (Tur) - Helsingborg (Zwe)
Austria Wenen (Oos) - Bordeaux (Fra)
Vrij: Panionios (Gri)

3e speeldag - Donderdag 29 november:

Groep A: AZ Alkmaar (Ned) - Larissa (Gri)
Zenit Sint-Petersburg (Rus) - Nürnberg (Dui)
Vrij: Everton (Eng)

Groep B: Atletico Madrid (Spa) - Aberdeen (Sch)
Lokomotiv Moskou (Rus) - FC Kopenhagen (Den)
Vrij: Panathinaikos (Gri)

Groep C: AEK Athene (Gri) - Fiorentina (Ita)
IF Elfsborg (Zwe) - Mlada Boleslav (Tsj)
Vrij: Villarreal (Spa)

Groep D: Hamburg (Dui) - Rennes (Fra)
Brann Bergen (Noo) - Dinamo Zagreb (Kro)
Vrij: FC Bazel (Zwi)

Groep E: FC Zürich (Zwi) - Toulouse (Fra)
Sparta Praag (Tsj) - Spartak Moskou (Rus)
Vrij: Bayer Leverkusen (Dui)

Groep F: Braga (Por) - Bayern München (Dui)
Bolton (Eng) - Aris Saloniki (Gri)
Vrij: Rode Ster Belgrado (Ser)

Groep G: Getafe (Spa) - Hapoel Tel-Aviv (Isr)
Tottenham (Eng) - Aalborg (Den)
Vrij: Anderlecht (BEL)

Groep H: Panionios (Gri) - Galatasaray (Tur)
Helsingborg (Zwe) - Austria Wenen (Oos)
Vrij: Bordeaux (Fra)

4e speeldag:

woensdag 5 december:
Groep A: Nürnberg (Dui) - AZ Alkmaar (Ned)
Everton (Eng) - Zenit Sint-Petersburg (Rus)
Vrij: Larissa (Gri)

Groep B: FC Kopenhagen (Den) - Atletico Madrid (Spa)
Panathinaikos (Gri) - Lokomotiv Moskou (Rus)
Vrij: Aberdeen (Sch)

Groep C: Mlada Boleslav (Tsj) - AEK Athene (Gri)
Villarreal (Spa) - IF Elfsborg (Zwe)
Vrij: Fiorentina (Ita)

Groep D: Dinamo Zagreb (Kro) - Hamburg (Dui)
FC Bazel (Zwi) - Brann Bergen (Noo)
Vrij: Rennes (Fra)

Donderdag 6 december:
Groep E: Spartak Moskou (Rus) - FC Zürich (Zwi)
Bayer Leverkusen (Dui) - Sparta Praag (Tsj)
Vrij: Toulouse (Fra)

Groep F: Aris Saloniki (Gri) - Braga (Por)
Rode Ster Belgrado (Ser) - Bolton (Eng)
Vrij: Bayern München (Dui)

Groep G: Aalborg (Den) - Getafe (Spa)
Anderlecht (BEL) - Tottenham (Eng)
Vrij: Hapoel Tel-Aviv (Isr)

Groep H: Austria Wenen (Oos) - Panionios (Gri)
Bordeaux (Fra) - Helsingborg (Zwe)
Vrij: Galatasaray (Tur)

5e en laatste speeldag:

woensdag 19 december:
Groep E: FC Zürich (Zwi) - Bayer Leverkusen (Dui)
Toulouse (Fra) - Spartak Moskou (Rus)
Vrij: Sparta Praag (Tsj)

Groep F: Braga (Por) - Rode Ster Belgrado (Ser)
Bayern München (Dui) - Aris Saloniki (Gri)
Vrij: Bolton (Eng)

Groep G: Getafe (Spa) - Anderlecht (BEL)
Hapoel Tel-Aviv (Isr) - Aalborg (Den)
Vrij: Tottenham (Eng)

Groep H: Panionios (Gri) - Bordeaux (Fra)
Galatasaray (Tur) - Austria Wenen (Oos)
Vrij: Helsingborg (Zwe)

Donderdag 20 december:
Groep A: AZ Alkmaar (Ned) - Everton (Eng)
Larissa (Gri) - Nürnberg (Dui)
Vrij: Zenit Sint-Petersburg (Rus)

Groep B: Atletico Madrid (Spa) - Panahinaikos (Gri)
Aberdeen (Sch) - FC Kopenhagen (Den)
Vrij: Lokomotiv Moskou (Rus)

Groep C: AEK Athene (Gri) - Villarreal (Spa)
Fiorentina (Ita) - Mlada Boleslav (Tsj)
Vrij: IF Elfsborg (Zwe)

Groep D: Hamburg (Dui) - FC Bazel (Zwi)
Rennes (Fra) - Dinamo Zagreb (Kro)
Vrij: Brann Bergen (Noo)