Een jonge vrouw is in de nacht van donderdag op vrijdag om het leven gekomen toen de wagen waarin zij zat in Brussel in het kanaal van Willebroek terechtkwam. Dat meldt de Brusselse brandweer.
Drie andere personen die ook in wagen zaten, konden op eigen kracht uit het water komen of werden er door de brandweer uit gehaald.

Het ongeval gebeurde rond 4.30 uur op de Rederskaai, aan het Vergotedok. De wagen van de vier jonge mensen, die allen de Franse nationaliteit zouden hebben, week om een nog onduidelijke reden van de rijbaan af en kwam in het water terecht.

De bestuurder en de passagier op de voorzetel konden zelf uit het voertuig klauteren en naar de kant zwemmen. Duikers van de Brusselse brandweer moesten de twee passagiers op de achterzetel bevrijden. Eén van hen overleefde het, maar voor de tweede, een jonge vrouw, kwam alle hulp te laat.

Wist je dat je ook zonder abonnement elke maand 3 betalende  plus-artikels kunt lezen?

Lees gratis ›

Vul je e-mailadres en wachtwoord in