Voorlopige deelnemerslijst voor BK wielrennen bij de mannen elite
Foto: BELGA

De voorlopige deelnemerslijst van het Belgisch kampioenschap op de weg bij de mannen elite met contract van zondag 24 juni in Binche. De definitieve lijst volgt na de vergadering van de jury en de sportdirecteurs op zaterdagavond

Ag2r-La Mondiale (Fra): 1. Oliver Naesen; 2. Jan Bakelandts; 3. Stijn Vandenbergh

Lotto Soudal (Bel): 4. Sander Armee; 5. Tiesj Benoot; 6. Victor Campenaerts; 7. Jasper De Buyst; 8. Thomas De Gendt; 9. Jens Debusschere; 10. Frederik Frison; 11. Jens Keukeleire; 12. Bjorg Lambrecht; 13. Nikolas Maes; 14. Remy Mertz; 15. Maxime Monfort; 16. Lawrence Naesen; 17. Tosh Van der Sande; 18. Jelle Vanendert; 19. Jelle Wallays; 20. Tim Wellens; 21. Enzo Wouters

Quick-Step Floors (Bel): 22. Laurens De Plus; 23. Tim Declercq; 24. Dries Devenyns; 25. Philippe Gilbert; 26. Iljo Keisse; 27. Yves Lampaert; 28. Pieter Serry

BMC (VSt): 29. Jürgen Roelandts; 30. Dylan Teuns; 31. Greg Van Avermaet; 32. Nathan Van Hooydonck; 33. Loïc Vliegen

Sport Vlaanderen-Baloise (Bel): 34. Piet Allegaert; 35. Amaury Capiot; 36. Aimé De Gendt; 37. Kenny De Ketele; 38. Moreno De Pauw; 39. Lindsay De Vylder; 40. Benjamin Declercq; 41. Kevin Deltombe; 42. Maxime Farazijn; 43. Robbe Ghys; 44. Milan Menten; 45. Christophe Noppe; 46. Edward Planckaert; 47. Emiel Planckaert; 48. Jonas Rickaert; 49. Thomas Sprengers; 50. Dries Van Gestel; 51. Mathias Van Gompel; 52. Preben Van Hecke; 53. Kenneth Van Rooy; 54. Aaron Verwilst; 55. Jordi Warlop

Veranda’s Willems-Crelan (Bel): 56. Sean De Bie; 57. Dries De Bondt; 58. Mathias De Witte; 59. Stijn Devolder; 60. Senne Leysen; 61. Arjen Livyns; 62. Tim Merlier; 63. Stijn Steels; 64. Wout Van Aert; 65. Elias Van Breussegem; 66. Zico Waeytens

Wanty-Groupe Gobert (Bel): 67. Frederik Backaert; 68. Jérôme Baugnies; 69. Bart De Clercq; 70. Thomas Degand; 71. Tom Devriendt; 72. Timothy Dupont; 73. Xandro Meurisse; 74. Boris Vallee; 75. Guillaume Van Keirsbulck; 76. Kevin Van Melsen; 77. Pieter Van Speybrouck

WB-Aqua Protect-Veranclassic (Bel): 78. Ludwig De Winter; 79. Kenny Dehaes; 80. Sébastien Delfosse; 81. Thomas Deruette; 82. Jimmy Duquennoy; 83. Gregory Habeaux; 84. Kevyn Ista; 85. Eliot Lietaer; 86. Julien Mortier; 87. Dimitri Peyskens; 88. Ludovic Robeet; 89. Franklin Six; 90. Julien Stassen; 91. Maxime Vantomme; 92. Antoine Warnier

Cofidis (Fra): 93. Dimitri Claeys; 94. Bert Van Lerberghe; 95. Michael Van Staeyen; 96. Kenneth Vanbilsen

Katusha-Alpecin (Zwi): 97. Jenthe Biermans; 98. Steff Cras; 99. Baptiste Planckaert

LottoNL-Jumbo (Ned): 100. Floris De Tier; 101. Gijs Van Hoecke; 102. Maarten Wynants

Vital Concept (Fra): 103. Kris Boeckmans; 104. Bert De Backer; 105. Jonas Van Genechten

Team Sunweb (Dui): 106. Edward Theuns; 107. Louis Vervaeke

EF Education Frist-Drapac (VSt): 108. Tom Van Asbroeck; 109. Sep Vanmarcke

Israel Cycling Academy (Isr): 110. Ben Hermans

Astana (Kaz): 111. Laurens De Vreese

Team Dimension Data (ZAf): 112. Serge Pauwels; 113. Julien Vermote

Trek-Segafredo (VSt): 114. Jasper Stuyven

Cibel-Cebon (Bel): 115. Dieter Bouvry; 116. Robby Cobbaert; 117. Dennis Coenen; 118. Alexander Cools; 119. Stijn Cools; 120. Johannes De Paepe; 121. Michiel Dieleman; 122. Roy Jans; 123. Jimmy Janssens; 124. Gianni Marchand; 125. Cedric Raymackers; 126. Wim Reynaerts; 127. Brecht Ruyters; 128. Timothy Stevens; 129. Lennert Teugels

Telenet-Fidea Lions (Bel): 130. Jim Aernouts; 131. Thijs Aerts: 132. Toon Aerts; 133. Nicolas Cleppe; 134. Quinten Hermans

Marlux-Bingoal (Bel): 135. Angelo De Clercq; 136. Eli Iserbyt; 137. Kevin Pauwels; 138. Dieter Vanthourenhout; 139. Michael Vanthouenhout

Tarteletto-Isorex-Superano Ham (Bel): 140. David Boucher; 141. Jelle Cant; 142. Kevin De Jonghe; 143. Niels De Rooze; 144. Alexander Maes; 145. Jelle Mannaerts; 146. Ruben Scheire; 147. Louis Verhelst

Pauwels Sauzen-Vastgoedservice (Bel): 148. Jens Adams; 149. Gerry Druyts; 150. Dries Lehaen; 151. Braam Merlier; 152. Daan Soete; 153. Diether Sweeck; 154. Laurens Sweeck

Roubaix-Lille Métropole (Fra): 155. Tom Dernies; 156. Lander Seynaeve; 157. Emiel Vermeulen

Corendon-Circus (Bel): 158. Valentijn Lauwers; 159. Wietse Bosmans; 160. Tom Meeusen; 161. Gianni Vermeersch

Sovac-Natura4ever (Alg): 162. Gaetan Bille; 163. Louis Deguide; 164. Laurent Evrard; 165. Alexander Geuens; 166. Matthias Legley; 167. Robin Stenuit

T.Palm-Pole Continental Wallon (Bel): 168. Michael Cools; 169. Vincent De Sy; 170. Jelle De Ville; 171. Merlijn Decoster; 172. Guillaume Haag; 173. Arthur Pagnaer; 174. Yorick Slagmulders

Team Differdange-Losch (Lux): 175. Jelle Donders; 176. Olivier Pardini; 177. Kevin Verwaest

Beat Cycling Club (Ned): 178. Daan Hoeyberghs; 179. Wesley Van Dyck

Vorarlberg-Santic (Oos): 180. Joeri Stallaert

WSA Pushbikers (Oos): 181. Otto Vergaerde

Start Team Gusto (Bol): 182. Gertjan De Vos

Hagens Berman-Supermint (VSt): 183. Jasper Philipsen

Neon Velo (GBr): 184. Yorben Van Tichelt

Java Partizan (Ser): 185. Mehdi Tigrine

Lviv Cycling Team (Oek): 186. Kenneth Mercken