UCI keurt nieuwe positie Vlaamse klassiekers goed: de wielerkalender van 2018
Foto: Peter Malaise

De Internationale Wielerunie heeft in het Noorse Bergen de nieuwe kalender voor het wielerjaar 2018 goedgekeurd. De Vlaamse openingsklassiekers kregen daarmee officieel hun nieuwe plek.

Dwars door Vlaanderen komt vlak voor de Ronde van Vlaanderen. De Driedaagse De Panne-Koksijde wordt herleid tot een tweedaagse, één voor de mannen, één voor de vrouwen.

De Vlaamse klassiekers:

Zaterdag 24 februari : Omloop Het Nieuwsblad

Zondag 25 februari : Kuurne-Brussel-Kuurne

Woensdag 14 maart: Danilith Nokere Koerse

Woensdag 21 maart : Driedaagse De Panne-Koksijde

Vrijdag 23 maart: Record Bank E3 Harelbeke

Zondag 25 maart: Gent-Wevelgem

Woensdag 28 maart: Dwars door Vlaanderen

Zondag 1 april : Ronde van Vlaanderen

Woensdag 4 april : Scheldeprijs Schoten

Zondag 8 april : Parijs-Roubaix

Woensdag 11 april : Brabantse Pijl

Bekijk hieronder de volledige kalender:

10-15 Oct 17Vuelta Ciclista de Chile CHIME2.2

23 Oct 17 - 01 Nov 17Vuelta a Guatemala GUAME2.2

24-29 Oct 17Vuelta a Colombia Femenina Oro y Paz COLWE2.2

27 Oct 17 - 05 Nov 17Tour du Faso BURME2.2

28 Oct 17 - 05 Nov 17Tour of Hainan CHNME2.HC

07-11 Nov 17Tour of Malaysia MASME2.2

08-12 Nov 17Tour of Fuzhou CHNME2.1

12-19 Nov 17Tour du Rwanda RWAME2.2

12 Nov 17Tour de Okinawa JPNME1.2

18-26 Nov 17Tour de Singkarak INAME2.2

19 Nov 17Telkom 947 Cycle Challenge RSAWE1.1

02-03 Dec 17Vuelta Internacional Baja California Sur MEXME2.2

02-03 Dec 17Vuelta Internacional Baja California Sur MEXMJ2.1

02-04 Dec 17Tour of Quanzhou Bay CHNME2.2

18-27 Dec 17Vuelta Ciclista Internacional a Costa Rica CRCME2.2

11-14 Jan 18Santos Women’s Tour AUSWE2.1

15-21 Jan 18La Tropicale Amissa Bongo GABME2.1

16-21 Jan 18Santos Tour Down Under AUSME2.UWT

17-21 Jan 18New Zealand Cycle Classic NZLME2.2

21-28 Jan 18Vuelta a San Juan Internacional - 36 Edicion ARGME2.1

24-27 Jan 18Sharjah Tour UAEME2.1

25-28 Jan 18Tour of Indonesia INAME2.1

26-29 Jan 18Tour International des Zibans ALGME2.2

27 Jan 18Gravel and Tar NZLME1.2

27 Jan 18Cadel Evans Great Ocean Road Race AUSWE1.1

28 Jan 18Grand Prix Cycliste la Marseillaise FRAME1.1

28 Jan 18Cadel Evans Great Ocean Road Race AUSME1.UWT

31 Jan 18 - 04 Feb 18Herald Sun Tour AUSME2.1

31 Jan 18 - 01 Feb 18Womens Herald Sun Tour AUSWE2.2

31 Jan 18 - 04 Feb 18Etoile de Bessèges FRAME2.1

31 Jan 18 - 04 Feb 18Volta a la Comunitat Valenciana ESPME2.1

31 Jan 18 - 04 Feb 18Coupe des Nations de l’Espoir Blue Line CMRMU2.Ncup

03 Feb 18Desert Pearl BRNME1.1

04 Feb 18G.P. G.S. Emilia ITAME1.1

06-10 Feb 18Dubai Tour UAEME2.HC

06-11 Feb 18Colombia Oro y Paz COLME2.1

07-11 Feb 18Tour of South Africa RSAME2.1

08-12 Feb 18Asian Road Championships MYACC

08-11 Feb 183ème Tour Cycliste International La Provence FRAME2.1

10 Feb 18Vuelta Ciclista a la Región de Murcia Costa Calida ESPME1.1

11 Feb 18Clasica de Almeria ESPME1.HC

11 Feb 18Trofeo Laigueglia ITAME1.HC

13-18 Feb 18Championnat Continental Africain RWACC

13-18 Feb 18Tour of Oman OMAME2.HC

14-18 Feb 18Vuelta a Andalucia Ruta Ciclista Del Sol ESPME2.HC

14-18 Feb 18Volta ao Algarve em Bicicleta PORME2.HC

15-17 Feb 18Tour of Eftalia Hotels & Velo Alanya TURWE2.2

17-18 Feb 1850ème Tour Cycliste International du Haut Var Matin FRAME2.1

18 Feb 18Grand Prix Alanya TURME1.2

18 Feb 18GP Laguna Porec CROME1.2

18-21 Feb 18Le Tour de Filipinas PHIME2.2

21-25 Feb 18Abu Dhabi Tour UAEME2.UWT

22-25 Feb 18Tour of Antalya TURME2.2

24 Feb 18Faun Environnement - Classic de l’Ardèche Rhône Crussol FRAME1.1

24 Feb 18Omloop Het Nieuwsblad Elite BELME1.UWT

24 Feb 18Omloop Het Nieuwsblad-vrouwen elite / Circuit Het Nieuwsblad-Femmes Elite BELWE1.1

25 Feb 18GP Izola SLOME1.2

25 Feb 18Kuurne-Brussel-Kuurne Juniors BELMJ1.1

25 Feb 18Kuurne-Bruxelles-Kuurne BELME1.HC

25 Feb 18Royal Bernard Drome Classic FRAME1.1

25 Feb 18Spar - Omloop van het Hageland - Tielt-Winge BELWE1.1

28 Feb 18Trofej Umag - Umag Trophy CROME1.2

01 Mar 18Les Challenges de la Marche Verte - GP Sakia El Hamra MARME1.2

02-05 Mar 18Tour of Mediterrennean TURME2.2

03-10 Mar 18Le Tour de Langkawi MASME2.HC

03 Mar 18Strade Bianche ITAWE1.WWT

03 Mar 18Strade Bianche ITAME1.UWT

03 Mar 18Trofej Porec - Porec Trophy CROME1.2

03 Mar 18Les Challenges de la Marche Verte - GP Oued Eddahab MARME1.2

04 Mar 18GP Industria & Artigianato ITAME1.HC

04 Mar 18Omloop van de Westhoek - Memorial Stive Vermaut BELWE1.2

04 Mar 18Les Challenges de la Marche Verte - GP Al Massira MARME1.2

04 Mar 18Dwars door West-Vlaanderen / Johan Museeuw Classics BELME1.1

04-11 Mar 18Paris-Nice FRAME2.UWT

06 Mar 18Challenge du Prince - Trophée Princier MARME1.2

07-13 Mar 18Tirreno-Adriatico ITAME2.UWT

08 Mar 18Challenge du Prince - Trophée de l’Anniversaire MARME1.2

08-11 Mar 18Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy CROME2.2

09 Mar 18Challenge du Prince - Trophée de la Maison Royale MARME1.2

09 Mar 18Drentse Acht van Westerveld NEDWE1.2

10-18 Mar 18Tour du Cameroun CMRME2.2

10 Mar 18Danilith Nokere Koerse voor Juniores BELMJ1.1

11 Mar 18Women’s WorldTour Ronde van Drenthe NEDWE1.WWT

11-15 Mar 18Tour de Taiwan TPEME2.1

11 Mar 18Rabobank Dorpenomloop Rucphen NEDME1.2

11 Mar 18Ronde van Drenthe NEDME1.HC

11 Mar 18Grand Prix Side TURME1.2

11 Mar 18Paris-Troyes FRAME1.2

11 Mar 18Classica da Arrabida - Cyclin’Portugal PORME1.2

14-18 Mar 18Volta ao Alentejo PORME2.1

14 Mar 18Danilith Nokere Koerse BELME1.HC

16 Mar 18Handzame Classic BELME1.HC

17 Mar 18Milano-Sanremo ITAME1.UWT

18 Mar 18Trofeo Da Moreno - Piccolo Trofeo Alfredo Binda ITAWJ1.Ncup

18 Mar 18103^ Popolarissima ITAME1.2

18 Mar 18Bernaudeau Junior FRAMJ1.1

18 Mar 18GP de Denain - Porte du Hainaut / Valenciennes Métropole FRAME1.HC

18 Mar 18Guido Reybrouck Classic BELMJ1.1

18 Mar 18Trofeo Alfredo Binda - Comune di Cittiglio ITAWE1.WWT

19-25 Mar 18Tour de Normandie FRAME2.2

19-25 Mar 18Volta Ciclista a Catalunya ESPME2.UWT

20-24 Mar 18Tour Cycliste International de la Pharmacie Centrale de Tunisie TUNME2.2

21 Mar 18Driedaagse De Panne-Koksijde BELME1.HC

22 Mar 18Driedaagse De Panne-Koksijde BELWE1.WWT

22-25 Mar 18Semana Ciclista Valenciana ESPWE2.2

22-25 Mar 18Tour of Cartier - East Mediterrannean Cycling Prohect TURME2.2

22-25 Mar 18Settimana Internazionale Coppi e Bartali ITAME2.1

23 Mar 18 - 01 Apr 1875ta. Vuelta Ciclista del Uruguay URUME2.2

23-25 Mar 18Tour de Tochigi JPNME2.2

23 Mar 18Record Bank E3 Harelbeke BELME1.UWT

24 Mar 18Classic Loire Atlantique FRAME1.1

25 Mar 18Gent-Wevelgem in Flanders Fields BELME1.UWT

25 Mar 18Gent-Wevelgem In Flanders Fields BELWE1.WWT

25 Mar 18Gent-Wevelgem BELWJ1.Ncup

25 Mar 18Classica Aldeias do Xisto - Cyclin’Portugal PORME1.2

25 Mar 18Gent-Wevelgem/Kattekoers-Ieper BELMU1.Ncup

25 Mar 18Gent-Wevelgem/Grote Prijs A. Noyelle-Ieper BELMJ1.Ncup

27 Mar 18 - 02 Apr 18Tour d’Algérie Cycliste ALGME2.2

28 Mar 18Dwars door Vlaanderen - A travers la Flandre BELME1.UWT

28 Mar 18 - 01 Apr 1827th Kazantzakeia GREME2.2

28 Mar 18Dwars door Vlaanderen / A travers la Flandre BELWE1.1

29-30 Mar 18Tour of Faith Sultan Mehmet TURME2.2

30 Mar 18Route Adélie de Vitré FRAME1.1

31 Mar 18 - 02 Apr 18Le Triptyque des Monts et Châteaux BELMU2.2

31 Mar 18Volta Limburg Classic NEDME1.1

31 Mar 18Gran Premio Miguel Indurain ESPME1.1

01 Apr 18GP Adria Mobil SLOME1.2

01 Apr 1870° Trofeo Piva ITAMU1.2U

01 Apr 18Ronde van Vlaanderen / Tour des Flandres BELWE1.WWT

01 Apr 18Ronde van Vlaanderen - Tour des Flandres BELME1.UWT

01 Apr 18Grand Prix Bob Jungels LUXMJ1.1

01 Apr 18Vuelta Ciclista a La Rioja ESPME1.1

01 Apr 18La Roue Tourangelle Région Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle FRAME1.1

01 Apr 18Ronde van Vlaanderen Juniores - Tour des Flandres Juniors BELMJ1.1

01-06 Apr 18The Princess Maha Chackri Sirindhorn’s Cup “Tour of Thailand” THAME2.1

02-07 Apr 18Vuelta Ciclista al Pais Vasco ESPME2.UWT

02 Apr 18Grand Prix de Dottignies BELWE1.2

02 Apr 18Giro del Belvedere ITAMU1.2U

03 Apr 1857° G.P. Palio del Recioto ITAMU1.2U

03-06 Apr 18Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire FRAME2.1

04 Apr 18Scheldeprijs BELME1.HC

04-08 Apr 18Healthy Ageing Tour NEDWE2.1

04-08 Apr 18Volta Ciclística Internacional do Rio Grande do Sul BRAME2.2

04-07 Apr 18Healthy Ageing Tour Junior Women NEDWJ2.Ncup

06-15 Apr 18Tour du Maroc MARME2.2

06-08 Apr 18Circuit des Ardennes International FRAME2.2

06-08 Apr 1843. Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt 2018 GERMJ2.1

07 Apr 18Trofeo Edil C ITAMU1.2U

07 Apr 18Ronde van Vlaanderen Beloften BELMU1.Ncup

08 Apr 18Paris-Roubaix FRAME1.UWT

08 Apr 1846° Trofeo Città di Loano ITAMJ1.1

08 Apr 1864 Klasika Primavera de Amorebieta ESPME1.1

08 Apr 18Paris - Roubaix Juniors FRAMJ1.Ncup

08-10 Apr 18The Princess Maha Chackri Sirindhorn’s Cup “Women’s Tour of Thailand” THAWE2.1

10-14 Apr 182018 Commonwealth Games AUSJR

10 Apr 18Paris-Camembert FRAME1.1

11 Apr 18Brabantse Pijl BELWE1.1

11 Apr 18De Brabantse Pijl - La Flèche Brabançonne BELME1.HC

11-15 Apr 18Tour du Loir et Cher E Provost FRAME2.2

12-15 Apr 18Joe Martin Stage Race USAWE2.2

12-15 Apr 18Joe Martin Stage Race USAME2.2

14 Apr 18Liège - Bastogne - Liège BELMU1.2U

14 Apr 18Tour du Finistère FRAME1.1

14 Apr 18Fenkil Northen Red sea Challenge ERIME1.2

15 Apr 18Amstel Gold Race NEDME1.UWT

15 Apr 18Massawa Circuit ERIME1.2

15 Apr 18Tro-Bro Léon FRAME1.1

15 Apr 18Amstel Gold Race Ladies Edition NEDWE1.WWT

17-21 Apr 18Tour Eritrea ERIME2.2

17-22 Apr 18Tour of Croatia CROME2.HC

18 Apr 18La Flèche Wallonne BELME1.UWT

18 Apr 18La Flèche Wallonne Féminine BELWE1.WWT

18-22 Apr 18Tour of the Gila USAWE2.2

18-22 Apr 18Tour of the Gila USAME2.2

19-22 Apr 18Tour of Mersin TURME2.2

20-22 Apr 18EPZ Omloop van Borsele NEDWJ2.Ncup

21 Apr 18Visegrad 4 Bicycle Race - GP Czech Republic CZEME1.2

21-22 Apr 18Tour du Jura Cycliste FRAME2.2

21 Apr 18Record Bank E3 Harelbeke - Junioren BELMJ1.1

21 Apr 18EPZ Omloop van Borsele NEDWE1.1

21 Apr 18Arno Wallaard Memorial NEDME1.2

22 Apr 18Rutland - Melton Cicle Classic GBRME1.2

22 Apr 1811° Tr. Città di S. vendemiano - 58° GP Industria & Commercio ITAMU1.2U

22 Apr 18Asmara Circuit ERIME1.2

22-29 Apr 18Tour du Sénégal SENME2.2

22 Apr 18Liège-Bastogne-Liège Femmes BELWE1.WWT

22 Apr 18Visegrad 4 Bicycle Race Grand Prix Poland POLME1.2

22 Apr 18EPZ Omloop van Borsele NEDMJ1.1

22 Apr 18Liège-Bastogne-Liège BELME1.UWT

23-27 Apr 18Tour of the Alps ITAME2.HC

24-29 Apr 18Tour de Romandie SUIME2.UWT

25 Apr 18GP della Liberazione PINK ITAWE1.2

25 Apr 18 - 01 May 18Le Tour de Bretagne Cycliste FRAME2.2

26-29 Apr 18Gracia CZEWE2.2

26-28 Apr 18Tour of Chongming Island UCI Women’s WorldTour CHNWE2.WWT

27-29 Apr 18Vuelta Asturias Julio Alvarez Mendo ESPME2.1

27 Apr 18GP Viborg DENME1.2

27 Apr 18 - 01 May 18Toscana Terra di Ciclismo Eroica ITAMU2.2U

27-29 Apr 18Sri Lanka T-Cup SRIME2.2

27-29 Apr 18Festival Elsy Jacobs LUXWE2.1

28-29 Apr 185éme Tour des Portes du Pays d’Othe FRAMJ2.1

28 Apr 18 - 01 May 18La Coupe du President de la Ville de Grudziadz POLMJ2.1

28 Apr 18GP Himmerland Rundt DENME1.2

28 Apr 18PWZ Zuidenveld Tour NEDME1.2

29 Apr 18Paris - Mantes-en-Yvelines FRAME1.2

29 Apr 18Giro dell’Appennino ITAME1.1

29 Apr 18Skive-Løbet DENME1.2

29 Apr 18G.P. Sportivi Sovilla-La Piccola Sanremo ITAMJ1.1

01 May 18Eschborn-Frankfurt - Rund um den Finanzplatz GERMU1.2U

01 May 18Eschborn-Frankfurt - Rund um den Finanzplatz GERME1.UWT

01 May 1830 Memorial Andrzeja Trochanowskiego POLME1.2

02 May 1819 Memorial Romana Sieminskiego POLME1.2

02-06 May 18Five Rings of Moscow RUSME2.2

03-06 May 18Tour de Yorkshire* GBRME2.1

03-06 May 18Campeonato Panamericano de Ruta ARGCC

03-06 May 18Course de la Paix Juniors CZEMJ2.Ncup

03-06 May 18Rhône-Alpes Isère Tour FRAME2.2

04-05 May 18Tour de Yorkshire Womens Race* GBRWE1.1

04-07 May 18Tour International de la Wilaya d’Oran ALGME2.2

04-06 May 18Vuelta Ciclista Comunidad de Madrid ESPME2.1

05 May 18Sundvolden GP NORME1.2

05-27 May 18Giro d’Italia ITAME2.UWT

06 May 18100 Cycle Challenge RSAME1.2

06 May 18Circuito del Porto - Trofeo Arvedi ITAME1.2

06 May 18Ringerike GP NORME1.2

06 May 18100 Cycle Challenge RSAWE1.2

06 May 18Trofee Maarten Wynants BELWE1.1

06 May 18Flèche Ardennaise BELME1.2

06 May 18Grand Prix de la Somme « Conseil Départemental 80» FRAME1.1

08 May 18Baku-Khizi Eco BAHME1.1

08-13 May 184 Jours de Dunkerque / Grand Prix des Hauts de France FRAME2.HC

09-13 May 18Flèche du Sud LUXME2.2

09-13 May 18Tour de Tunisie International de Cyclisme TUNME2.2

09-13 May 18Tour d’Azerbaijan AZEME2.1

10-13 May 18Amgen Breakaway from Heart Disease Women’s Race empowered with SRAM USAWE2.WWT

10-13 May 18Tour of Mesopotamia TURME2.2

11-13 May 18CCC Tour - Grody Piastowskie POLME2.2

11-13 May 18Vuelta Aragon ESPME2.1

12 May 18Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia SVKME1.2

12 May 18110th Scandinavian Race in Uppsala 1909-2018 SWEME1.2

12-13 May 1844e Tour de Gironde International FRAMJ2.1

12 May 18Ronde van Overijssel NEDME1.2

13 May 1872ste Profronde van Noord-Holland NEDME1.2

13 May 18Grand Prix Criquielion BELME1.2

13-19 May 18Amgen Tour of California USAME2.UWT

13 May 18Visegrad 4 Kerekparverseny HUNME1.2

13 May 18Gran Premio Industrie del Marmo ITAMU1.2U

15 May 18Durango-Durango Emakumeen Saria ESPWE1.2

16-20 May 18Baltyk - Karkonosze Tour POLME2.2

16-20 May 18Tour of Norway NORME2.HC

17-20 May 18Ronde de l’Isard FRAMU2.2U

18-20 May 18A Travers Les Hauts De France - Trophée Paris-Arras Tour FRAME2.2

18-20 May 1836e SPIE Internationale Juniorendriedaagse NEDMJ2.1

18-20 May 18Tour de l’Ain FRAME2.1

19 May 18New energy Tour NEDME1.1

19-23 May 1875th Tour of Albania ALBME2.2

19-22 May 18WWT Emakumeen XXXI. Bira ESPWE2.WWT

19-20 May 18Trophée Centre Morbihan FRAMJ2.Ncup

20-27 May 18Tour of Japan JPNME2.1

20-27 May 18An Post Rás IRLME2.2

22-24 May 18Tour des Fjords NORME2.HC

23-27 May 18Baloise Belgium Tour BELME2.HC

24-27 May 18Tour du Pays de Vaud SUIMJ2.Ncup

25-27 May 18Hammer Stavanger NORME2.1

25 May 18La Classique Morbihan FRAWE1.1

25-26 May 18Tour of Estonia ESTME2.1

26 May 18Grand Prix de Plumelec-Morbihan FRAME1.1

26 May 18Grand Prix de Plumelec-Morbihan Dames FRAWE1.1

26 May 18Circuit de Wallonie BELME1.2

27 May 1838. SwissEver GP Cham - Hagendorn SUIWE1.2

27 May 18Tf GD Dorigo MO Biemmereti MO Ettore e Cristiano Floriani MO Emilio Mazzero ITAMJ1.1

27 May 18Boucles de l’Aulne - Châteaulin FRAME1.1

27 May 18Paris-Roubaix Espoirs FRAMU1.2U

27 May 18Gooik-Geraardsbergen-Gooik BELWE1.1

27 May 18Horizon Park Classic UKRME1.2

28 May 18Winston Salem Cycling Classic USAWE1.1

29 May 18 - 03 Jun 18Peace race CZEME2.1

30 May 18 - 03 Jun 18Volta Ciclistica Internacional do Paraná BRAME2.2

30 May 18 - 03 Jun 18Tour de Korea KORME2.1

30 May 18 - 03 Jun 18Skoda-Tour de Luxembourg LUXME2.HC

31 May 18 - 03 Jun 18Szlakiem Walk Majora Hubala POLME2.1

31 May 18 - 03 Jun 18Boucles de la Mayenne FRAME2.1

31 May 18 - 03 Jun 18Grand Prix Priessnitz spa CZEMU2.Ncup

31 May 18 - 03 Jun 18Tour de Kumano JPNME2.2

31 May 18Grand Prix Cycliste de Gatineau CANWE1.1

01 Jun 18Horizon Park Race for Peace UKRME1.2

01 Jun 18Chrono de Gatineau CANWE1.1

01-03 Jun 18Hammer Sportzone Limburg NEDME2.1

02 Jun 18Salverda Omloop van de IJsseldelta NEDWE1.2

02 Jun 18Horizon Park Women Challenge UKRWE1.2

02 Jun 18Horizon Park Race Maidan UKRME1.2

02 Jun 1863° Trofeo Alcide Degasperi ITAME1.2

02 Jun 18Market Heistse Pijl BELME1.1

02 Jun 18La Classique des Alpes Juniors FRAMJ1.1

03 Jun 18Dwars door de Westhoek BELWE1.1

03-10 Jun 18Critérium du Dauphiné FRAME2.UWT

03 Jun 18VR Women ITT UKRWE1.2

03 Jun 1847^ Coppa della Pace - 44° Trofeo F.lli Anelli ITAME1.2

03 Jun 18Gran Premio Città di Lugano SUIME1.HC

03 Jun 18Memorial Philippe Van Coningsloo BELME1.2

03 Jun 18Independence Cycling Classic USAWE1.1

03 Jun 18Independence Cycling Classic USAME1.1

06-10 Jun 18Ruta del Centro MEXME2.2

07 Jun 18GP du canton d’Argovie SUIME1.HC

07-10 Jun 1831. Trofeo GERMJ2.Ncup

07-10 Jun 18Oberösterreichrundfahrt AUTME2.2

07-10 Jun 18Grand Prix Cycliste de Saguenay CANME2.2

08 Jun 18Ljubljana-Domžale-Ljubljana TT SLOWE1.2

09-17 Jun 18Giro Ciclistico d’Italia ITAMU2.2U

09-17 Jun 18Tour de Suisse SUIME2.UWT

09 Jun 18Dwars door de Vlaamse Ardennen BELME1.2

10 Jun 18SPAR Flanders Diamond Tour BELWE1.1

10 Jun 18Rund um Köln GERME1.1

10 Jun 1822° Gran Premio dell’Arno ITAMJ1.1

10 Jun 18Midden-Brabant Poort Omloop NEDME1.2

13-17 Jun 18Tour de Beauce CANME2.2

13-17 Jun 18Tour de Slovenie SLOME2.1

13-17 Jun 18Ster ZLM Toer GP Jan van Heeswijk NEDME2.1

13-17 Jun 18Tour de Serbia SRBME2.2

13-17 Jun 18Vuelta Femenina Internacional a Costa Rica CRCWE2.2

13-17 Jun 18OVO Energy Women’s Tour GBRWE2.WWT

14-17 Jun 18Route du Sud - la Dépêche du Midi FRAME2.1

16 Jun 18Grand Prix Doliny Baryczy XXVIII Memorial Grundmanna i Wizowskiego POLME1.2

16 Jun 18Fyen Rundt - Tour of Fyen DENME1.1

17 Jun 18Beaumont Trophy GBRME1.2

17 Jun 18GP Horsens Posten DENME1.1

17 Jun 18The 6 International Race Korona Kocich Gór POLME1.2

17 Jun 18Elfstedenronde BELME1.1

20 Jun 18Halle Ingooigem BELME1.1

20-24 Jun 18Adriatica Ionica Race/Following the Serenissima Routes ITAME2.1

21-24 Jun 18Le Tour de Savoie Mont Blanc FRAME2.2

22-25 Jun 18Le Grand Prix International de la Ville Annaba 2018 ALGME2.2

02-05 Jul 18Tour International de Constantine 2018 ALGME2.2

03 Jul 18Trofeo Città di Brescia ITAME1.2

04-08 Jul 18Sibiu Cycling Tour ROUME2.1

05-08 Jul 18Tour de Feminin - O cenu Ceského Švýcarska CZEWE2.2

06-15 Jul 18Giro d’Italia Internazionale Femminile ITAWE2.WWT

06-09 Jul 18Sint-Martinusprijs Kontich BELMJ2.1

06-15 Jul 18Vuelta Ciclista a Venezuela VENME2.2

07-29 Jul 18Tour de France FRAME2.UWT

07-08 Jul 18GP Général Patton LUXMJ2.Ncup

07 Jul 18Grote prijs Jean-Pierre Monseré BELME1.1

08 Jul 18White Spot / Delta Road Race CANME1.2

08 Jul 18GP Sofie Goos BELWE1.2

08 Jul 18White Spot / Delta Road Race WE CANWE1.2

08 Jul 18Giro del Medio Brenta ITAME1.2

10-15 Jul 18Giro Ciclistico della Valle d’Aosta Mont Blanc ITAMU2.2U

11 Jul 18Menen-Kemmel-Menen BELMJ1.1

12-15 Jul 18UEC Juniors & U23 Road European Championships CZECC

12-15 Jul 18GP Internacional Torres Vedras - Trofeu Joaquim Agostinho PORME2.2

12-15 Jul 18Tour of Mevlana TURME2.2

12-15 Jul 18Ain Bugey Valromey Tour FRAMJ2.1

13 Jul 18Chrono Kristin Armstrong USAME1.2

13-15 Jul 18Oberösterreich Juniorenrundfahrt AUTMJ2.1

15-28 Jul 18Tour of Qinghai Lake CHNME2.HC

17-22 Jul 18Tour de l’Abitibi - Coupe des Nations Junior CANMJ2.Ncup

17 Jul 18La Course by Le Tour de France FRAWE1.WWT

19-22 Jul 18BeNe Ladies Tour BELWE2.1

22 Jul 18V4 Special Series Debrecen - Ibrany HUNME1.2

22 Jul 18Grand Prix de la ville de Pérenchies FRAME1.2

25 Jul 18Prueba Villafranca-Ordiziako Klasika ESPME1.1

26 Jul 18Grand Prix Cerami BELME1.1

27-29 Jul 1824. Internationale Niedersachsen-Rundfahrt der Junioren GERMJ2.1

28 Jul 18Johan Museeuw Classic - G.P. Stad Gistel BELMJ1.1

28 Jul 18Prudential RideLondon Classique GBRWE1.WWT

28 Jul 18 - 01 Aug 18VOO-Tour de Wallonie BELME2.HC

29 Jul 18GP Kranj SLOME1.2

29 Jul 18La Route des Géants BELMJ1.1

29 Jul 18Rad am Ring GERME1.1

29 Jul 18Prudential RideLondon-Surrey Classic GBRME1.UWT

30 Jul 18Kreiz Breizh Elites FRAME2.2

31 Jul 18Circuito de Getxo “Memorial Ricardo Otxoa” ESPME1.1

01-05 Aug 18Tour Alsace FRAME2.2

01-05 Aug 18PostNord Danmark Rundt - Tour of Denmark EGYME2.HC

01-12 Aug 18Volta a Portugal em Bicicleta Santander Totta PORME2.1

03-12 Aug 18Tour Cycliste International de la Guadeloupe FRAME2.2

03-05 Aug 18Aubel -Thimister - Stavelot BELMJ2.1

04-10 Aug 18Tour de Pologne POLME2.UWT

04 Aug 18Erondegemse Pijl (Erpe-Mere) BELWE1.2

04 Aug 18Clasica Ciclista San Sebastian ESPME1.UWT

04 Aug 18Dwars door het Hageland - Aarschot BELME1.1

04 Aug 18Hansa Bygg Kalmar Grand Prix Road Race SWEME1.2

05-12 Aug 18UEC Road Elite European Championships GBRCC

05-12 Aug 18Tour du Rwanda RWAME2.2

05 Aug 18La Poly Normande FRAME1.1

05-12 Aug 18La Route de France FRAWE2.1

06-12 Aug 18The Larry H.Miller Tour of Utah USAME2.HC

08-11 Aug 18Cycling Tour of Szeklerland ROUME2.2

08-12 Aug 18Arctic Race of Norway NORME2.HC

09-12 Aug 18Czech Cycling Tour CZEME2.1

10 Aug 18Crescent Vårgårda TTT SWEWE1.WWT

11-12 Aug 1847. Olympic Hopes - Belgrade Trophy Milan Panic SRBMJ2.1

11-12 Aug 18Ronde des Vallées FRAMJ2.1

11 Aug 18KOGA Slag om Norg NEDME1.1

11 Aug 18Memorial Henryka Lasaka POLME1.2

12 Aug 18Crescent Vårgårda SWEWE1.WWT

12 Aug 1843° Gran Premio Sportivi di Poggiana-43° Trofeo Bonin Costruzioni-8° Gran Premio Pasta Zara ITAMU1.2U

12 Aug 18Puchar Uzdrowisk Karpackich POLME1.2

13-19 Aug 18Binck Bank Tour ---ME2.UWT

15-18 Aug 18Tour du Limousin FRAME2.1

16 Aug 18Veenendaal Veenendaal Classic NEDWE1.1

16-19 Aug 18Colorado Classic USAME2.HC

16-19 Aug 18Ladies Tour of Norway NORWE2.WWT

16 Aug 18Gp Capodarco Comunita Di Capodarco ITAMU1.2U

16 Aug 18Veenendaal-Veenendaal Classic NEDME1.1

17-26 Aug 18Tour de l’Avenir FRAMU2.Ncup

18 Aug 18Flanders Ladies Classic - Sofie De Vuyst (Herzele-Steenhuize) BELWE1.2

19 Aug 18Omloop der Vlaamse Gewesten BELMJ1.1

19 Aug 18EuroEyes Cyclassics Hamburg GERME1.UWT

20-23 Aug 18Trophée d’Or Féminin FRAWE2.2

21 Aug 18Grand Prix des Marbriers FRAME1.2

21 Aug 18GP Stad Zottegem BELME1.1

21-24 Aug 18Tour du Poitou Charentes, Charente, Charente Maritime, deux sèvres, Vienne FRAME2.1

21-26 Aug 18Baltic Chain Tour 2018 ESTME2.2

23-26 Aug 18Deutschland Tour GERME2.1

24 Aug 18Great War Remembrance Race BELME1.1

25 Aug 18 - 16 Sep 18La Vuelta ciclista a España ESPME2.UWT

25 Aug 18GP de Plouay - Lorient Agglomération FRAWE1.WWT

25 Aug 1822°Trofeo Comune di Vertova-17° Memorial Pietro Merelli ITAMJ1.1

25-26 Aug 18Ronde van Midden Nederland NEDME2.2

25 Aug 18Omloop Mandel-Leie-Schelde Meulebeke BELME1.1

26 Aug 18Croatia-Slovenia SLOME1.2

26 Aug 1848° Trofeo Emilio Paganessi ITAMJ1.1

26 Aug 18Bretagne Classic - Ouest-France FRAME1.UWT

27 Aug 18 - 01 Sep 18Tour Meles Zenawi for Green Development ETHME2.2

28 Aug 18 - 02 Sep 18Boels Ladies Tour NEDWE2.WWT

29 Aug 18Druivenkoers - Overijse BELME1.1

29 Aug 18 - 02 Sep 18Tour de Slovaquie SVKME2.1

31 Aug 18PRO Ötztaler 5.500 AUTME1.1

31 Aug 18 - 02 Sep 18Grand Prix Rüebliland SUIMJ2.1

31 Aug 18 - 03 Sep 18Tour of Alberta CANME2.1

01 Sep 18Brussels Cycling Classic BELME1.HC

01-05 Sep 18Tour de DMZ 2017 KORMJ2.Ncup

02-09 Sep 18Ovo Energy Tour of Britain GBRME2.HC

02 Sep 18GP de Fourmies / La Voix du Nord FRAME1.HC

02 Sep 18La Philippe Gilbert juniors BELMJ1.1

02 Sep 18Schaal Sels BELME1.1

02 Sep 18Kernen Omloop Echt-Susteren NEDME1.2

03-05 Sep 18Tour of Xingtai CHNME2.2

04-07 Sep 18Lotto Belgium Tour BELWE2.1

05-10 Sep 18Tour Cycliste Féminin International de l’Ardèche FRAWE2.1

07 Sep 18Grand Prix Cycliste de Québec CANME1.UWT

07-09 Sep 18Tour de Hokkaido JPNME2.2

07-09 Sep 18Premondiale Giro Toscana Int. Femminile - Memorial Michela Fanini ITAWE2.2

08 Sep 18Tour du Jura SUIME1.2

08-15 Sep 18Tour of China I CHNME2.1

08 Sep 18De Kustpijl BELME1.2

08 Sep 18The Reading 120 USAME1.2

09-15 Sep 18Tour de Côte d’Ivoire-Tour de la Réconciliation CIVME2.2

09 Sep 18Grand Prix Cycliste de Montréal CANME1.UWT

09 Sep 18Chrono Champenois Masculin International FRAME1.2

09 Sep 18Chrono Champenois - Trophée Européen FRAWE1.1

10 Sep 18Grote Prijs Marcel Kint BELME1.1

11-16 Sep 18Olympia’s Tour NEDMU2.2U

12 Sep 18Grand Prix de Wallonie BELME1.1

13-16 Sep 18Tour of Cappadocia TURME2.2

14 Sep 18Kampioenschap van Vlaanderen BELME1.1

15 Sep 18Primus Classic BELME1.HC

15 Sep 18Coppa Agostoni - Giro delle Brianze ITAME1.1

16 Sep 18Grand Prix d’Isbergues - Pas de Calais FRAME1.1

16 Sep 18100° Coppa Bernocchi - 43° GP BPM ITAME1.1

16 Sep 18Grote Prijs Jef Scherens - Rondom Leuven BELME1.1

16 Sep 18Madrid Challenge by la Vuelta ESPWE1.WWT

16 Sep 18Int. RAIFFEISEN Grand Prix Judendorf-Straßengel AUTME1.2

16 Sep 1849° Trofeo Buffoni ITAMJ1.1

17-23 Sep 18Tour of China II CHNME2.1

18-19 Sep 18Giro della Toscana - Memorial Alfredo Martini ITAME2.1

18-22 Sep 181o. Bike Tour Internacional do Paraná BRAME2.2

19 Sep 18Omloop van het Houtland Lichtervelde BELME1.1

20 Sep 18Coppa Sabatini - Gran Premio città di Peccioli ITAME1.1

20-22 Sep 18Hammer Zagreb CROME2.1

22 Sep 18Memorial Marco Pantani ITAME1.1

23 Sep 18Duo Normand FRAME1.1

23 Sep 18Trofeo Matteotti ITAME1.1

23 Sep 18Gooikse Pijl BELME1.1

23 Sep 18Paris-Chauny (classique) FRAME1.2

25 Sep 18Ruota d’Oro - GP Festa del Perdono ITAMU1.2U

27-30 Sep 18Tour of Black Sea TURME2.2

28 Sep 18Omloop van de Westhoek BELME1.1

29-30 Sep 18Tour of Almaty KAZME2.1

29 Sep 18Famenne Ardenne Classic BELME1.1

30 Sep 18Tour de l’Eurométropole BELME1.HC

30 Sep 18Tour de Vendée FRAME1.1

01-12 Oct 18Jeux Olympiques de la Jeunesse / Youth Olympic Games ARGJOJ

02 Oct 18Binche - Chimay - Binche / Mémorial Frank Vandenbroucke BELME1.1

02-06 Oct 18Jelajah Malaysia MASME2.2

03 Oct 18Sparkassen Münsterland Giro GERME1.HC

04 Oct 18Paris-Bourges FRAME1.1

06-13 Oct 18Tour of Taihu Lake CHNME2.1

06 Oct 18Giro dell’Emilia ITAME1.HC

06 Oct 18Giro dell’Emilia Internazionale Donne Elite ITAWE1.1

07 Oct 1890° Il Piccolo Lombardia ITAMU1.2U

07 Oct 18Gran Premio Bruno Beghelli ITAME1.HC

07 Oct 18Paris - Tours Elite FRAME1.HC

07 Oct 18Paris-Tours Espoirs FRAMU1.2U

07 Oct 18Gran Premio Bruno Beghelli Internazionale Donne Elite ITAWE1.1

09-14 Oct 18Presidential Cycling Tour of Turkey TURME2.UWT

09 Oct 18Tre Valli Varesine ITAME1.HC

10 Oct 18Milano-Torino ITAME1.HC

10-14 Oct 18Grand Prix Chantal Biya CMRME2.2

11 Oct 18Gran Piemonte ITAME1.HC

13 Oct 18Il Lombardia ITAME1.UWT

13 Oct 18Tacx Pro Classic / Ronde van Zeeland NEDME1.1

14 Oct 18Chrono des Nations FRAMJ1.1

14 Oct 18Chrono des Nations FRAWJ1.1

14 Oct 18Chrono des Nations FRAMU1.2U

14 Oct 18Chrono des Nations FRAME1.1

14 Oct 18Chrono des Nations FRAWE1.1

14 Oct 18Memorial Rik Van Steenbergen BELME1.1

14 Oct 18Oita Urban Classic JPNME1.2

16 Oct 18Nationale Sluitingprijs - Putte - Kapellen BELME1.1

16-21 Oct 18Gree-Tour of Guangxi CHNME2.UWT

21 Oct 18Tour of Guangxi Women’s WorldTour CHNWE1.WWT

21 Oct 18Japan Cup Cycle Road Race JPNME1.HC