Definitieve deelnemerslijst Milaan-Sanremo
Foto: belga
De definitieve deelnemerslijst (met rugnummers) van Milaan-Sanremo, de voorjaarsklassiek die zondag vanaf 10u10 wordt verreden.

Nieuws en LIVE op Sportwereld.be

MTN-Qhubeka 1. Gerald Ciolek (Dui); 2. Merhawi Kudus (Eri); 3. Ignatas Konovalovas (Lit); 4. Louis Meintjes (ZAF); 5. Kristian Sbaragli (Ita); 6. Daniel Teklehaimanot (Eri); 7. Jay Robert Thomson (ZAF); 8. Jaco Venter (ZAF)

AG2R-La Mondiale 11. Rinaldo Nocentini (Ita); 12. Davide Appollonio (Ita); 13. Guillaume Bonnafond (Fra); 14. Steve Chainel (Fra); 15. Patrick Gretsch (Dui); 16. Hugo Houle (Can); 17. Lloyd Mondory (Fra); 18. Matteo Montaguti (Ita)

Androni Giocattoli-Venezuela 21. Franco Pellizotti (Ita); 22. Manuel Belletti (Ita); 23. Omar Bertazzo (Ita); 24. Marco Frapporti (Ita); 24. Antonio Parrinellio (Ita); 26. Diego Rosa (Ita); 27. Kenny van Hummel (Ned); 28. Gianfranco Zilioli (Ita)

Astana 31. Vincenzo Nibali (Ita); 32. Borut Bozic (Slo); 33. Enrico Gasparotto (Ita); 34. Francesco Gavazzi (Ita); 35. Andriy Grivko (Oek); 36. Andrea Guardini (Ita); 37. Maxim Iglinskiy (Kaz); 38. Alexey Lutsenko (Kaz)

Bardiani-CSF 41. Enrico Barbin (Ita); 42. Enrico Battaglin (Ita); 43. Nicola Boem (Ita); 44. Marco Canola (Ita); 45. Sonny Colbrelli (Ita); 46. Marco Coledan (Ita); 47. Filippo Fortin (Ita); 48. Stefano Pirazzi (Ita)

Belkin 51. Bauke Mollema (Ned); 52. Rick Flens (Ned); 53. Jonathan Hivert (Fra); 54. Thomas Leezer (Ned); 55. Lars-Petter Nordhaug (Nor); 56. Maarten Tjallingii (Ned); 57. Jos van Emden (Ned); 58. Robert Wagner (Dui)

BMC Racing Team 61. Philippe Gilbert; 62. Thor Hushovd (Nor); 63. Klaas Lodewyck; 64. Manuel Quinziato (Ita); 65. Michael Schär (Zwi); 66. Greg Van Avermaet; 67. Peter Velits (Svk); 68. Danilo Wyss (Zwi)

Cannondale 71. Peter Sagan (Svk); 72. Maciej Bodnar (Pol); 73. Damiano Caruso (Ita); 74. Alessandro De Marchi (Ita); 75. Oscar Gatto (Ita); 76. Marco Marcato (Ita); 77. Alan Marangoni (Ita); 78. Paolo Longo Borghini (Ita)

FDJ.fr 81. Arnaud Démare (Fra); 82. William Bonnet (Fra); 83. David Boucher; 84. Mikael Delage (Fra); 85. Mathieu Ladagnous (Fra); 86. Johan Le Bon (Fra); 87. Yoann Offredo (Fra); 88. Arthur Vichot (Fra)

Garmin-Sharp 91. Jack Bauer (NZl); 92. Nathan Haas (Aus); 93. Sebastian Langeveld (Ned); 94. David Millar (GBr); 95. Ramunas Navardauskas (Lit); 96. Tom Jelte Slagter (Ned); 97. Johan Vansummeren; 98. Fabian Wegmann (Dui)

IAM Cycling 101. Sylvain Chavanel (Fra); 102. Stefan Denifl (Oos); 103. Martin Elmiger (Zwi); 104. Heinrich Haussler (Aus); 105. Sebastien Hinault (Fra); 106. Matteo Pelucchi (Ita); 107. Roger Klige (Dui) 108. Thomas Lövqvist (Zwe)

Lampre-Merida 111. Filippo Pozzato (Ita); 112. Matteo Bono (Ita); 113. Davide Cimolai (Ita); 114. Ariel Richeze (Arg); 115. Sacha Modolo (Ita); 116. Manuele Mori (Ita); 117. Diego Ulissi (Ita); 118. Luca Wachermann (Ita)

Lotto-Belisol 121. Andre Greipel (Dui); 122. Lars Bak (Den); 123. Tony Gallopin (Fra); 124. Adam Hansen (Aus); 125. Pim Ligthart (Ned); 126. Jurgen Roelandts; 127. Marcel Sieberg (Dui); 128. Jelle Vanendert

Movistar Team 131. Andrey Amador (CRc); 132. Juan Jose Lobato (Spa); 133. Dayer Quintana (Col); 134. Jose Joaquin Rojas (Spa); 135. Enrique Sanz (Spa); 136. Sylvester Szmyd (Pol); 137. Jasha Sütterlin (Dui); 138. Francisco Ventoso (Spa)

Omega Pharma-Quick.Step 141. Mark Cavendish (GBr); 142. Jan Bakelants; 143. Iljo Keisse; 144. Michal Kwiatkowski (Pol); 145. Alessandro Petacchi (Ita); 146. Mark Renshaw (Aus); 147. Zdenek Stybar (Tsj); 148. Matteo Trentin (Ita)

Orica-GreenEdge 151.Brett Lancaster (Aus); 152. Simon Clarke (Aus); 153. Luke Durbridge (Aus); 154. Mathew Hayman (Aus); 155. Daryl Impey (ZAF); 156. Jens Keukeleire; 157. Michael Matthews (Aus); 158. Svein Tuft (Can)

Team Europcar 161. Yukiya Arashiro (Jap); 162. Bryan Coquard (Fra); 163. Jérôme Cousin (Fra); 164. Tony Hurel (Fra); 165. Vincent Jérôme (Fra); 166. Bryan Nauleau (Fra); 167. Alexandre Pichot (Fra); 168. Bjorn Thurau (Dui)

Team Giant-Shimano 171. John Degenkolb (Dui); 172. Roy Curvers (Ned); 173. Koen de Kort (Ned); 174. Dries Devenyns; 175. Simon Geschke (Dui); 176. Reinardt Janse Van Rensburg (ZAF); 177. Tom Stamsnijder (Ned); 178. Albert Timmer (Ned)

Team Katusha 181. Alexander Kristoff (Nor); 182. Pavel Brutt (Rus); 183. Vladimir Gusev (Rus); 184. Alexandr Kolobnev (Rus); 185. Aliaksandr Kuschynski (WRu); 186. Luca Paolini (Ita); 187. Gatis Smukulis (Let); 188. Angel Vicioso (Spa)

Team Netapp-Endura 191. Jan Barta (Tsj); 192. Cesare Benedetti (Ita); 193. Iker Camano (Spa); 194. David De la Cruz (Spa); 195. Zakkari Dempster (Aus); 196. Bartosz Huzarski (Pol); 197. Erick Rowsell (GBr); 198. Paul Voss (Dui)

Team Sky 201. Edvald Boasson Hagen (Nor); 202. Dario Cataldo (Ita); 203. Bernhard Eisel (Oos); 204. Christian Knees (Dui); 205. Salvatore Puccio (Ita); 206. Gabriel Rasch (Nor); 207. Ben Swift (GBr); 208. Geraint Thomas (GBr)

Tinkoff-Saxo Bank 211. Daniele Bennati (Ita); 212. Christopher Juul Jensen (Den); 213. Roman Kreuziger (Tsj); 214. Karsten Kroon (Ned); 215. Michael Morkov (Den); 216. Nicolas Roche (Ier); 217. Nicki Sörensen (Den); 218. Nikolau Trusov (Rus)

Trek Racing 221. Fabian Cancellara (Zwi); 222. Eugenio Alafaci (Ita); 223. Laurent Didier (Lux); 224. Fabio Felline (Ita); 225. Bob Jungels (Lux); 226. Yaroslav Popovych (Oek); 227. Gregory Rast (Zwi); 228. Hayden Roulston (NZl)

Unitedhealthcare 231. Alessandro Bazzana (Ita); 232. Marc Demaar (Aho); 233. Lucas Euser (VSt); 234. Robert Förster (Dui); 235. Davide Frattini (Ita); 236. Christopher Jones (VSt); 237. Martijn Maaskant (Ned); 238. Kiel Reijnen (VSt)

Nero Sottoli-Yellow Fluo Team 241. Rafael Andriato (Bra); 242. Francesco Chicchi (Ita); 243. Daniele Colli (Ita); 244. Francesco Failli (Ita); 245. Mauro Finetto (Ita); 246. Simone Ponzi (Ita); 247. Matteo Rabottini (Ita); 248. Fabio Taborre (Ita)

Download zaterdag 22/03 of zondag 23/03 onze gratis digitale special met 100 historische wielerfoto’s, die exclusief beschikbaar is voor abonnees. Nog geen abonnee? Lees nu voor slechts €4.