De definitieve deelnemerslijst van de 109e editie van de wielerklassieker Parijs-Roubaix (WorldTour), die zondag gereden wordt:

Team Leopard-Trek
1. Fabian Cancellara (Zwi); 2. Dominic Klemme (Dui); 3. Martin Mortensen (Den); 4. Giacomo Nizzolo (Ita); 5. Stuart O’Grady (Aus); 6. Joost Posthuma (Ned); 7. Tom Stamsnijder (Ned); 8. Wouter Weylandt

Team Garmin-Cervelo
11. Thor Hushovd (Nor); 12. Tyler Farrar (USA); 13. Roger Hammond (GBr); 14. Heinrich Haussler (Dui); 15. Andreas Klier (Dui); 17. Gabriel Rasch (Nor); 18. Sep Vanmarcke; 19. Johan Vansummeren

Sky Procycling
21. Juan Antonio Flecha (Spa); 22. Kurt-Asle Arvesen (Nor); 23. Michael Barry (Can); 24. Mathew Hayman (Aus); 25. Jeremy Hunt (GBr); 26. Ian Stannard (GBr); 27. Geraint Thomas (GBr); 28. Bradley Wiggins (GBr)

HTC-Highroad
31. Matthew Goss (Aus); 32. Lars Bak (Den); 33. Matt Brammeier (Ier); 34. Mark Cavendish (GBr); 35. John Degenkolb (Dui); 36. Bernhard Eisel (Oos); 37. Alex Rasmussen (Den); 38. Gatis Smukulis (Let)

Quick Step
41. Tom Boonen; 42. Marco Bandiera (Ita); 43. Sylvain Chavanel (Fra); 44. Gerald Ciolek (Dui); 45. Andreas Stauff (Dui); 46. Gert Steegmans; 47. Kevin Van Impe; 48. Guillaume Van Keirsbulck

Omega Pharma-Lotto
51. André Greipel (Dui); 52. Jens Debusschere; 53. Adam Hansen (Aus); 55. Maarten Neyens; 56. Vicente Reynes (Spa); 57. Jurgen Roelandts; 58. Marcel Sieberg (Dui); 60. David Boucher (Fra)

BMC Racing Team
61. Alessandro Ballan (Ita); 62. Marcus Burghardt (Dui); 63. George Hincapie (USA); 64. Alexander Kristoff (Nor); 65. Manuel Quinziato (Ita); 66. Michael Schär (Zwi); 68. Simon Zahner (Zwi); 70. John Murphy (USA)

Katusha Team
71. Filippo Pozzato (Ita); 72. Vladimir Gusev (Rus); 73. Leif Hoste; 74. Mikhail Ignatiev (Rus); 75. Serguei Ivanov (Rus); 76. Aliaksandr Kuschynski (WRu); 77. Luca Paolini (Ita); 78. Nikolai Trusov (Rus)

AG2R-La Mondiale
81. Sebastian Hinault (Fra); 82. Martin Elmiger (Zwi); 83. Kristof Goddaert; 84. Steve Houanard (Fra); 85. Romain Lemarchand (Fra); 86. Sébastien Minard (Fra); 87. Lloyd Mondory (Fra); 88. Anthony Ravard (Fra)

Vacansoleil-DCM
91. Björn Leukemans; 92. Thomas De Gendt; 93. Stijn Devolder; 94. Gorik Gardeyn; 95. Wouter Mol (Ned); 97. Mirko Selvaggi (Ita); 98. Frederik Veuchelen; 99. Borut Bozic (Slo)

Saur-Sojasun
101. Arnaud Coyot (Fra); 102. Jimmy Casper (Fra); 103. Jimmy Engoulvent (Fra); 104. Cyril Lemoine (Fra); 105. Rony Martias (Fra); 106. Romain Matheou (Fra); 107. Jean Lou Paiani (Fra); 108. Stéphane Poulhies (Fra)

Rabobank
111. Lars Boom (Ned); 112. Theo Bos (Ned); 113. Rick Flens (Ned); 114. Sebastian Langeveld (Ned); 115. Tom Leezer (Ned); 116. Maarten Tjallingii (Ned); 117. Dennis van Winden (Ned); 118. Maarten Wynants

FDJ

121. Frédéric Guesdon (Fra); 122. Olivier Bonnaire (Fra); 123. William Bonnet (Fra); 124. Steve Chainel (Fra); 125. Mickael Delage (Fra); 126. Yauheni Hutarovich (WRu); 127. Matthieu Ladagnous (Fra); 128. Dominique Rollin (Can)

Skil-Shimano
131. Tom Veelers (Ned); 132. Roy Curvers (Ned); 133. Bert De Backer; 134. Koen de Kort (Ned); 135. Mitchell Docker (Aus); 136. Marcel Kittel (Dui); 137. Roger Kluge (Dui); 138. Martin Reimer (Dui)

Liquigas-Cannondale
141. Peter Sagan (Svk); 143. Davide Cimolai (Ita); 144. Jacopo Guarnieri (Ita); 145. Edward King (USA); 146. Kristjan Koren (Slo); 147. Alan Marangoni (Ita); 148. Daniel Oss (Ita)

Cofidis
151. Jens Keukeleire; 152. Leonardo Duque (Col); 153. Kevyn Ista; 154. Arnaud Labbe (Fra); 155. Adrien Petit (Fra); 156. Aleksejs Saramotins (Let); 157. Nico Sijmens; 158. Romain Zingle

Lampre-ISD
161. Vitaliy Buts (Oek); 162. Danilo Hondo (Dui); 163. Vitaliy Kondrut (Oek); 164. Dmytro Krivtsov (Oek); 165. Adriano Malori (Ita); 166. Daniele Righi (Ita); 168. Balint Szeghalmi (Hon)

Saxo Bank-Sungard
171. Baden Cooke (Aus); 172. Jonas Jörgensen (Den); 173. Kasper Klostergaard (Den); 174. Gustav Erik Larsson (Zwe); 175. Jaroslaw Marycz (Pol); 177. Luke Roberts (Aus); 178. Matteo Tosatto (Ita); 180. David Tannar (Aus)

Team RadioShack
181. Robbie McEwen ( Aus); 182. Fumiyuki Beppu (Jap); 183. Benjamin King (USA); 184. Nelson Oliveira (Por); 185. Gregory Rast (Zwi); 186. Sébastien Rosseler; 187. Björn Selander (USA); 188. Jesse Sergent (USA)

Team Europcar
191. Alexandre Pichot (Fra); 192. Sébastien Chavanel (Fra); 193. Matthieu Claude (Fra); 194. Damien Gaudin (Fra); 195. Yohann Gene (Fra); 196. Said Haddou (Fra); 197. Sébastien Turgot (Fra); 198. David Veilleux (Can)

Movistar Team
201. Andrey Amador (Crc); 202. Imanol Erviti (Spa); 203. José Ivan Gutierrez (Spa); 204. Ignatas Konovalovas (Lit); 205. Carlos Oyarzun (Chl); 206. Luis Pasamontes (Spa); 207. Francisco Perez (Spa); 208. José Joaquin Rojas (Spa)

Pro Team Astana

211. Allan Davis (Aus); 212. Simon Clarke (Aus); 213. Maxim Gourov (Kaz); 214. Valentin Iglinskiy (Kaz); 216. Mirco Lorenzetto (Ita); 217. Gorazd Stangelj (Slo); 218. Tomas Vaitkus (Lit)

Euskaltel-Euskadi
221. Javier Aramendia (Spa); 222. Jonathan Castroviejo (Spa); 223. Pierre Cazaux (Fra); 224. Gorka Izagirre (Spa); 225. Jon Izagirre (Spa); 226. Miguel Minguez (Spa); 227. Alan Perez (Spa); 228. Daniel Sesma (Spa)

Team Netapp

231. Michael Baer (Zwi); 232. Jan Barta Tsj); 233. Eric Baumann (Dui); 234. Steven Cozza (USA); 235. Alexander Gottfried (Dui); 236. Robert Retschke (Dui); 237. Andreas Schillinger (Dui); 238. Timon Seubert (Dui)

Bretagne-Schuller
241. Johan Le Bon (Fra); 242. Stéphane Bonsergent (Fra); 243. Jean-Luc Delpech (Fra); 244. Renaud Dion (Fra); 245. Sébastien Duret (Fra); 246. Mathieu Halleguen (Fra); 247. Gaël Malacarne (Fra); 248. Florian Vachon (Fra)