De Standaard
Registreer u gratis » Meld u aan » Log uit
Telex: Negen bedrijven over de kop, elf jobs verloren
Jongens en meisjes begroeten elkaar steeds vaker met een knuffel of een kus.
HUANGGANG - De Italiaanse broers Francesco en Edoardo Molinari hebben zondag in het Chinese Huanggang verrassend de 55ste editie van de World Cup golf (3,65 miljoen euro) gewonnen.
Het duo had gespreid over vier rondes een slag minder nodig dan de Zweedse titelverdedigers Henrik Stenson en Robert Karlsson en de Ieren Rory McIlroy en Graeme McDowell, die het hele toernooi aan de leiding stonden. Het is de eerste maal in de geschiedenis van de World Cup dat Italië de eindoverwinning behaalt. De broers uit Turijn houden aan de zege een slordige 1.128.000 euro over.
De 28-jarige Edoardo Molinari streed het afgelopen seizoen op de Challenge Tour een fel duel uit met onze landgenoot Nicolas Colsaerts. Voor de Italian Federation Cup stonden beiden met twee overwinningen achter hun naam. Molinari won voor eigen publiek, waarmee hij zijn derde zege van het seizoen binnenhaalde. Hij promoveerde, net als Colsaerts, naar de European Tour en werd ook eindwinnaar van het Challenge Tour seizoen..
Het eindklassement:
1. Italië (Edoardo Molinari/Francesco Molinari): 259 2. Zweden (Robert Karlsson/Hnrik Stenson): 260 . Ierland (Rory McIlroy/Graeme McDowell): 260 4. Engeland: 262 5. Japan266=62-71-64-69 6. Australië267=68-70-62-67 7. Verenigde Staten: 268 . Duitsland: 268 . Zuid-Korea: 268 . Wales: 268 . Zuid-Afrika: 268
Nieuwsoverzicht
VIDEO
Dedecker: 'Advocaat wil weg bij de Rode Duivels'
Spektakel: Formule 1 On Ice
Laurens ten Dam: 'We willen de Tour winnen'
ten Dam: 'We willen de Tour winnen'
Walter Baseggio overwint kanker
Brunhilde Verhenne: 'De mannen luisteren naar mij'
Gilbert: 'Ik moet nog vier klassiekers winnen'
Bruce Lee speelt bij Ajax
Robbie McEwen klopt Freire op Mallorca
Meer video »
De topper RC Genk-Standard werd zondagavond opgevrolijkt - of opgeschrikt, het is maar hoe je het bekijkt - door een streaker. De jongeman in het Boratpakje was de 17-jarige Greg Samyn uit Koersel.
Miljoenen oude gsm's liggen te verkommeren in lades en kasten. Zonzoo geeft ze op een milieuvriendelijke én rendabele manier een nieuwe bestemming.
In de film 'Vincere' vertelt Marco Bellocchio het verhaal van het Italiaanse fascisme via het leven van Ida Dalser, de vrouw die zo gevaarlijk was voor Mussolini dat hij haar in een gekkenhuis liet opsluiten.
Pieter Verheyde van 't Hof van Cleve werd verkozen tot sommelier van het jaar. Maar de meeste sommeliers kiezen tegenwoordig liever voor een andere baan...
Door een cursus van vierhonderd pagina's in te studeren, kan u bij het Centrum voor Afstandsonderwijs slagen voor een schriftelijk examen sekscounselor/relatietherapeut, zelfs zonder één cliënt behandeld te hebben.