De Standaard
Registreer u gratis » Meld u aan » Log uit
Telex: Buschauffer stopt om te bidden
Jongens en meisjes begroeten elkaar steeds vaker met een knuffel of een kus.
Regering maakt 152 miljoen vrij voor ontwikkeling griepvaccin
pn
BRUSSEL - De federale regering trekt 152 miljoen euro uit voor de ontwikkeling van een vaccin tegen het Mexicaanse griepvirus. 90 miljoen wordt nog dit jaar vrijgemaakt. De beslissing komt er nadat een tweede griepgeval in ons land werd vastgesteld.
Dit artikel kan enkel door abonnees of houders van een dagkaart bekeken houden.
Nog geen abonnee?
Neem een abonnement
Neem een dagkaart
Aanmelden als abonnee
Meld u aan op De Standaard Online
INTERVIEW
Overzicht ziektegevallen wereldwijd (WHO)
Interessante links
Door een cursus van vierhonderd pagina's in te studeren, kan u bij het Centrum voor Afstandsonderwijs slagen voor een schriftelijk examen sekscounselor/relatietherapeut, zelfs zonder één cliënt behandeld te hebben.
Dexia heeft een veldslag gewonnen, maar Jean-Luc Dehaene waarschuwt voor overmoed. De aandeelhouders moeten de broeksriem aanhalen en stoppen met dromen over een opsplitsing.
Het moet nu maar eens uit zijn, vindt François Colin. De topclubs moeten hun macht afstaan, de voetbalbond moet een crisismanager in huis halen. Deze storm gaan niet zonder gevolgen weer liggen.
Petra Tas is een werkende moeder van drie kinderen. Elke dag kookt ze vers en biologisch. Fluoroze snoep of frisdrank komt haar karretje niet in. 'Toch heb ik niet het gevoel dat ik mijn kinderen iets ontzeg.'
De zestienjarige Ella-June Henrard speelt Bo in de gelijknamige film. Ze is knap, heeft présence en combineert de onschuld van het schoolmeisje met de sensualiteit van een vamp.