De Standaard
Registreer u gratis » Meld u aan » Log uit
Telex: Zondag geen basketbal
Een slecht getekende, agressieve kabouter verovert Vlaanderen en Nederland.
ISLAMABAD - Een afvaardiging van de Pakistaanse regering probeert in de semi-autonome provincie Noord-Waziristan nabij de grens met Afghanistan een vredesakkoord overeind te houden uit angst dat een definitieve opzegging van het omstreden bestand zal leiden tot een felle en gewelddadige campagne tegen de regering van president Pervez Musharraf.
Dit artikel kan enkel door abonnees of houders van een dagkaart bekeken houden.
Nog geen abonnee?
Neem een abonnement
Neem een dagkaart
Aanmelden als abonnee
Meld u aan op De Standaard Online
VIDEO
20 jaar na Ceausescu
Voorzichtig klimaatakkoord
Opschrift Auschwitz gestolen
James Bain zit 35 jaar onschuldig in gevangenis
Gewonde Berlusconi voor in de kerststal
Gewonde Berlusconi in kerststal
Artsen vinden 50 naalden in lichaam kind
Schaatsfreaks op dun ijs
Belgen betogen in Kopenhagen
Meer video »
Marketingblog
Lees verder
E-land
Debat
De kaartjes voor Rock Werchter worden duurder: voor 4 januari kost een combiticket 180 euro, daarna stijgt de prijs naar 188 euro. Vorig jaar kostte een combiticket 169 euro. Worden festivaltickets te duur?
Open VLD, PS, MR en Ecolo willen een absolute scheiding tussen Kerk en Staat. Kruisbeelden aan de ingang van een kerkhof of ambtenaren met een hoofddoek kunnen niet. Wat vindt u van dit voorstel?
Met Muse en Pearl Jam maakte de organisatie deze week meteen twee topnamen bekend voor de editie 2010. Welke groepen zou u graag nog op de affiche van Rock Werchter 2010 zien?
HERLEES DE VERHALEN VAN ANN EN PIETER-JAN IN IRAN
Graffitiguerrillero Bonom verovert Brussel. Een vriesnacht lang trok De Standaard met hem op pad. ‘Er zitten spinnen in mijn hoofd', zei hij. En dus schilderde hij een grote spin op een kale muur hoog boven de slapende stad.
Radio-icoon Jos Ghysen heeft op zijn 83ste niet alleen de geneugten van het internet ontdekt. Hij heeft deze week zelfs de prijs voor het beste weblog gekregen van de gecombineerde lezers- en vakjury van het computermagazine Clickx.
Zijn haarstukje en zijn drugsgebruik —verschoond door de tennisinstanties— deden al stof opwaaien. Nog gortiger is de bekentenis die nu als een rode draad door zijn biografie loopt: ‘Ik haat tennis.'
Zahi Hawass is de superster onder de archeologen. De Egyptenaar vraagt van westerse musea topstukken terug zoals de Steen van Rosetta en de buste van Nefertiti.
De twintigste editie van het Groot Dictee der Nederlandse Taal werd gewonnen door een Nederlandse administratief medewerker van 54. Jan Van den Berghe was de beste van de ‘prominenten'.