De Standaard.Biz
Registreer u gratis » Meld u aan » Log uit
Telex: Zalm voor Corleone
Herman Van Rompuy breit een onwaarschijnlijk slot aan een toch al briljante politieke carrière.
Werkloosheid duikt bijna onder 150.000
rr
Het aantal werklozen in Vlaanderen is eind mei gezakt tot 151.001. Dat zijn er 16.301 of 9,7 procent minder dan in mei vorig jaar. De Vlaamse werkloosheid staat nu op het laagste peil in zeven jaar, sinds mei 2001. Toen waren er 150.569 werklozen. Mogelijk wordt de symbolische kaap van 150.000 werklozen eind deze maand wel gehaald.
Dit artikel kan enkel door abonnees of houders van een dagkaart bekeken houden.
Nog geen abonnee?
Neem een abonnement
Neem een dagkaart
Aanmelden als abonnee
Meld u aan op De Standaard Online
Beurskoersen
Your browser does not support inline frames or is currently configured not to display inline frames. Real-time beurskoersen Het rendementvan uw beleggingen Beursverslagen
Beursverslagen
Nog op zoek naar ideeën om Kerstmis dit jaar op een originele manier door te brengen? Van Santa Claus in New York tot kerstmarktjes in de Provence.
De koppen in de Ierse pers logen er niet om: de woede om het overduidelijke handspel waarmee Thierry Henry Frankrijk naar het WK loodste, is groot.
Belpop neemt iconen uit het Belgische pop- en rockverleden onder de loep. Volgende week de laatste aflevering met Daan.
In de ochtend van 1 maart veroorzaakte Brecht, de zoon van Johan, een dodelijk ongeluk. Hij reed in paniek door naar huis. Johan aarzelde geen moment.
Als monniken bier brouwen, doen ze dat met eerbied voor de aarde. Vandaar dat de brouwerij van Chimay haar ecologische voetafdruk heeft verkleind.